Lukas Podolski a Bayernban folytatná

2006.05.11. 15:01
Címkék
A Köln labdarúgócsapata elbúcsúzott az első osztálytól, így valószínűleg nem tudja megtartani legjobbját, Lukas Podolskit. Az ifjú válogatott támadó egy interjúban elmondta, legszívesebben a Bayern Münchenben folytatná.
Lukas Podolski nem követi a Kölnt a másodosztályba
Lukas Podolski nem követi a Kölnt a másodosztályba
Lukas Podolski nem követi a Kölnt a másodosztályba
Lukas Podolski nem követi a Kölnt a másodosztályba

Lukas Podolski még mindig csak húsz éves, ám már több éve alapembere a Kölnnek. Balszerencséjére a csapat nem üti meg a hatvanas-hetvenes-nyolcvanas évek kiváló kölni együtteseinek erejét, ezúttal sem tudta kiharcolni a bentmaradást.

A Köln 2004-ben is búcsúzott az élvonaltól és Podolskit akkor is több együttessel hírbe hozták, ám a fiatal játékos akkor még nagyon ragaszkodott ahhoz a csapathoz, ahol nevet szerzett magának.

Vezérletével vissza is jutottak az élvonalba, ahol továbbra is az ő színeikben játszott, de miután újra kiestek, váltani akar.

„Két éve követtem a Kölnt a második ligába, még egyszer nem akarom ezt megtenni.” – nyilatkozta a lengyel származású támadó.

„Nagyon fontos a jövőm, a válogatott karrierem szempontjából, hogy továbbra is az élvonalban szerepeljek.”

Podolski elmondta, legszívesebben a Bayern Münchenben folytatná. Kölnben 2008-ig van élő szerződése, ám a kontraktusban van egy olyan pont, hogy a 2006/07-es szezon után egymillió euróért távozhat. Állítólag a Bayern 8-10 millió eurót is kifizetne a fiatal tehetségért.

„Nagyon remélem, hogy a két csapat minél előbb megegyezik és jövőre már a Bayern színeiben játszhatok.” – fejezte be Podolski.
Legfrissebb hírek

Az orosz kajak-kenusok semlegesként indulhatnak a vb-n

Kajak-kenu
15 perce

Mbappé már biztosan kimarad, rengeteg a fiatal a Real Madrid keretében a Manchester City ellen

Bajnokok Ligája
18 perce

A Premier League az idény legjobbját keresi, Szoboszlaira is lehet szavazni

Angol labdarúgás
49 perce

Drónreptetés miatt nyomoz Rodri után a rendőrség – sajtóhír

Angol labdarúgás
55 perce

A sportkerékpárosok biztonságát is szolgálja az új Kresz

Kerékpár
1 órája

Budapest legnagyobb játékostoborzójára készül a kétszeres bajnok Cowbells

Amerikai sportok
1 órája

Robbie Keane: Tapasztaltabb csapat a Braga, de...

Európa-liga
1 órája

Kinizsi Százas: kezdjünk ráhangolódni

Csupasport
1 órája
Ezek is érdekelhetik