Eurofutball: megkínlódott a sikerért a Francia Kupa 2010-es hőse

2012.01.06. 23:16
Címkék
Csupán tizenegyesekkel jutott tovább a labdarúgó Francia Kupa legjobb 32 csapata közé a Quevilly, amely 2010-ben óriási meglepetésre az elődöntőig menetelt ebben a sorozatban.

A Quevilly még negyedosztályú csapatként jutott a legjobb négy közé másfél éve, tavaly azonban egy szinttel feljebb emelkedett, így most az a meglepetés, hogy csupán tizenegyesekkel lépett tovább.

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÁRT, PÉNTEKI MÉRKŐZÉSEK
Rennes TA (VI. oszt.)–Quevilly (III.) 0–0, 11-esekkel 4–5
Le Mans (II.)–Valenciennes 0–2
RÖVIDEN
PORTUGÁLIA. Az év első bajnoki mérkőzésén a Setúbal nem tudta megtörni hét forduló óta tartó nyeretlenségi sorozatát, az Académica hazavitt egy pontot. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!
SPANYOLORSZÁG, SEGUNDA DIVISION. A Celta Vigo az Alcoyano pénteki 3–0-s idegenbeli legyőzésével feljött az automatikus feljutást érő második helyre. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!

 

 

Legfrissebb hírek

Bombameglepetés, 5 hosszabbítás, fordítások, búcsúzó világsztárok – ilyen volt a vb-történet első „tizenhatoddöntője”

Foci vb 2026
1 perce

Gyász: elhunyt a többszörös abszolút bajnok ralinavigátor

Egyéb autó-motor
7 perce

„A változó fogyasztói szokások közepette a sport az egyik leghatékonyabb tartalomtípus”

Egyéb egyéni
12 perce

Rekordnézettséget hozott az Argentína–Zöld-foki-szigetek vb-meccs

Foci vb 2026
14 perce

NS-infó: elköszönt Zalaegerszegen a Svájcba tartó nigériai bekk

Labdarúgó NB I
53 perce

Zöld-foki-csoda, curacaói pontszerzés – kis csapatok nagy pillanatai a vb-n

Képes Sport
1 órája

Dél-Korea: elmenekült hazájából a volt szövetségi kapitány

Foci vb 2026
1 órája

Mexikói hangzavartól tartanak az angolok

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik