A magyar U21-es labdarúgó-válogatott Székesfehérváron 3–0-s vereséget szenvedett Olaszországtól. Róth Antal, a nemzeti tizenegyünk szövetségi kapitánya a mérkőzés után a Sport Tv-nek elmondta, megkönnyítettük a vendégek dolgát, fegyelmezetlenül futballoztunk.
„Nem tartottuk kezünkben a mérkőzést, az első húsz percben volt stabilnak mondható a védekezésünk. Nem tudom, miért csak addig. Hivatkozhatnék több dologra, de nehezen élem meg, hogy az írországi meccs ennyit kivett a játékosokból. Megkönnyítettük az olaszok dolgát, elkezdtünk fegyelmezetlenül játszani, s ezt a végén megfejeltük egy kiállítással” – mondta Róth Antal.
Legfrissebb hírek

Folytatjuk!
Foci vb 2026
57 perce
Ezek is érdekelhetik



