John Arne Riise, a norvég labdarúgó-válogatott csapatkapitánya elnézést kért Egil Olsentől, a nemzeti tizenegy trénerétől, amiért az Izland ellen 1–0-ra megnyert Eb-selejtező után több társával együtt alkoholizáltak és mulattak.
Riise a norvég NTB nevű hírügynökségnek nyilatkozva kért bocsánatot, és őszintén bevallotta, hogy alkoholt fogyasztottak több csapattársával, valamint átmulatták az éjszakát, de hangsúlyozta, hogy senki sem volt részeg.
Négy nappal később a norvég válogatott Dániában 2–0-s vereséget szenvedett Eb-selejtezőn, s ezzel csökkent az esélye a kontinenstornára való kijutásra.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






