Több mint 130 rendőr sérült meg Egyiptom fővárosában, Kairóban, miután a hatósági szervek összecsaptak az al-Ahli szurkolóival egy kupamérkőzés után. A fanatikusok többek között a Belügyminisztériumot kezdték el szidni, majd kitört a káosz.
A hatóságok tájékoztatása szerint mintegy 50 rendőrt kellett kórházba szállítani, a lázadók tizenhárom rendőrségi autót és egyéb, magántulajdonban lévő gépkocsit gyújtottak fel. Sőt, a fanatikusok lezártak egy forgalmas utat is, mely Kairó központjába vezet, végül a hadsereg segítségével sikerült elejét venni a zavargásoknak.
A kupameccset az al-Ahli 4–0-ra megnyerte a Kima Aswan ellen.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik




