Arab Emírségek: Katanecet menesztették a gyenge eredmények miatt

2011.09.07. 18:27
Címkék
Menesztették Srecko Katanect, az Egyesült Egyesült Arab Emírség labdarúgó-válogatottjának szövetségi kapitányát.

A szakembert azután rúgták ki, hogy tegnap 3–1-es vereséget szenvedett a válogatott Libanontól, és a csapat az ázsiai világbajnoki selejtező-csoportjában az utolsó helyre csúszott vissza. tegnap 3–1-es vereséget szenvedett a válogatott Libanontól, és a csapat az ázsiai világbajnoki selejtező-csoportjában az utolsó helyre csúszott vissza.

Katanec 2009 nyarától töltötte be a szövetségi kapitányi tisztséget az Arab Emírségben
Legfrissebb hírek

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
9 perce

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
21 perce

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
38 perce

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea

Foci vb 2026
1 órája

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Csehország–Mexikó

Foci vb 2026
1 órája

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik