Története során először nyerte meg a Nemzeti Strandlabdarúgó Liga küzdelmeit a háromszoros Grand Prix-győztes Goldwin Pluss csapata. Az NSO Tv ott volt a siófoki helyszínen, ahol Izsvák Zsolt szakágvezető és a győztes csapat játékosa, Besenyei Ferenc is nyilatkozott.
Legfrissebb hírek

Szurkolói pillanatok
Foci vb 2026
58 perce
Ezek is érdekelhetik


