„Talán későn kapcsoltunk a megfelelő sebességi fokozatba, úgy éreztem, hogy kicsit nehezek a lábak” – utalt a szakember a csütörtöki kupamérkőzésre, amelyen Székesfehérváron 1–1-es döntetlent játszott csapata a Paks ellen az Európa-liga 3. selejtezőkörének első mérkőzésén.1–1-es döntetlent játszott csapata a Paks ellen az Európa-liga 3. selejtezőkörének első mérkőzésén.
„Ettől függetlenül úgy érzem, így is rászolgáltunk volna a gólra, de az ellenfél kapusa kitűnően védett, a játék képe alapján nem kellett volna hátrányba kerülnünk az első félidő végére. Úgy pedig nem szabad elengedni az ellenfél egyik játékosát, ahogyan azt tettük Jon Daly esetében, mert megbüntetnek érte. Ezen a szintén nincs nagy különbség két csapat között, egy gól akár dönthet is.”
A menedzser hiányolta egygólos hátrányban lévő csapatától a látottaknál sokkal erőteljesebb hajrát is. Mert hiába dolgoztak sokat az egyenlítésért, a Hearts támadásaiból hiányzott az átütőerő.
A Paks eközben szintén hazai pályán lépett pályára, és játszott 1–1-es döntetlent a Pápával, de Kis Károly együttesére a csütörtöki El-visszavágó előtt még vár a skóciai odautazás is.





