A második fordulót követően menesztették az Astra Ploiesti vezetőedzői posztjáról Selymes Tibort, aki tavaly szeptember óta irányította a csapatot.
Az idénybeli első két meccsét elveszítő együttesnél Marius Sumudica lett az utódja.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







