Porto: Falcao megegyezett az Atlético Madriddal - lapértesülés

Vágólapra másolva!
2011.08.08. 21:29
Címkék
Az AS értesülései szerint a portugál labdarúgó-élvonalban szereplő Porto gólvágója, Radamel Falcao megegyezett a személyes feltételekben a spanyol első osztályú Atlético Madriddal. A kolumbiai csatár a Manchester Cityhez távozó Sergio Agüero pótlására érkezhet.

Az AS szerint már csak a két klubnak kell megegyeznie a játékos átigazolási díjáról. Falcao szerződése tartalmaz egy kivásárlási záradékot, mely szerint 45 millió euróért vihető – épp annyiért, amennyit sajtóhírek szerint a Manchester City utalt az Atlético számlájára Agüeróért.

Falcao 2009-ben szerződött a Portóhoz a River Plate-től, a portugál csapatban 86 mérkőzésen 72-szer volt eredményes.

Legfrissebb hírek

Európai kézilabdaligák: huszonhét magyar gól Zwickauban

Kézilabda
32 perce

Bunting elbúcsúzott a dartsvilágbajnokságtól

Egyéb egyéni
38 perce

NB I posztonkénti rangsor; A női kézilabda 2025-ös esztendejét elemezzük

E-újság
42 perce

Vasárnapi sportműsor: pályán az Inter és a Milan, újabb meccsek a darts-vb-n

Minden más foci
52 perce

Ha rossz, akkor is jó – Ballai Attila publicisztikája

Angol labdarúgás
1 órája

Az első 15 próbálkozás nem sikerült, de most meccset nyert a rendes játékidőben Benin az Afrika-kupán, továbbjutott Nigéria

Minden más foci
1 órája

NS-jótékonyság: a magyar sport a sóvidéki birkózásért

Birkózás
1 órája

Megszenvedett, de a Pisa otthonában is győzött a Juventus

Olasz labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik