Horvátország: a Bayern München középpályását kirakták a válogatottból

MTI MTIMTI MTI
2011.08.12. 13:43
Címkék
Az edzőkkel szembeni magatartása miatt kikerült a horvát labdarúgó-válogatottból Danijel Pranjic. A Bayern München középpályása a Vecernji List című lap beszámolója szerint az írek elleni szerdai felkészülési mérkőzés végén haragította magára a szövetségi kapitányt.

„A találkozó után Pranjic nem megengedhető módon fejezte ki a nemtetszését a csapaton belüli helyzetét illetően – indokolt a nemzeti együttest 2006 óta irányító Slaven Bilic. – Vannak viselkedési szabályok, amelyeket be kell tartani. A továbbiakban nem számolunk vele. Nem felfüggesztésről van szó, a döntés végleges. Megköszöntük az eddigi együttműködését, minden jót kívántunk neki a pályafutása folytatásához" – tette hozzá a szakvezető, aki azt nehezményezte, hogy Pranjic nem volt hajlandó kezet fogni az edzőkkel a találkozót követően.

A 29 éves futballista 2004-ben szerepelt először a válogatottban, amelyben azóta 39 mérkőzésen lépett pályára.

A 29 éves futballista 2004-ben szerepelt először a válogatottban, amelyben azóta 39 mérkőzésen lépett pályára.

Legfrissebb hírek

Algéria fordított, megverte Jordániát

Foci vb 2026
24 perce

Győri gólszerző a vb-n – Algéria fordított és legyőzte Jordániát

Foci vb 2026
25 perce

A csereként beálló győri Benbuali góljával egyenlített Algéria – VIDEÓ

Foci vb 2026
35 perce

Videó: a győri Benbuali fejesével egyenlített Algéria a világbajnokságon

Foci vb 2026
52 perce

Folytatódik a Jordánia–Algéria mérkőzés, bemutatkozik Benbuali is

Foci vb 2026
1 órája

Vezet a vb-újonc Jordánia a szünetben

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Jordánia–Algéria csoportmeccs

Foci vb 2026
2 órája

Haaland csatlakozott Kane mellé, de Kocsis Sándortól még messze van

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik