Az ötszörös világbajnok Brazília és a kétszeres vb-győztes Argentína labdarúgócsapata szeptemberben összecsap felkészülési mérkőzésen. A tervek szerint mindkét országban rendeznek majd egy-egy találkozót.
A brazil szövetségi kapitány, Mano Menezes a brazil bajnokságban szereplő játékosokat fogja szerepeltetni, az Európában légióskodó futballistáknak pedig „pihenőt ad".
Brazília augusztus 10-én Németországgal játszik felkészülési meccset Stuttgartban, míg Argentína szeptemberben Ázsiában edzőtáborozik.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





