A ciprusi labdarúgó Szuperkupában a Leandróval felálló Omonia Nicosia 1–0-ra kikapott az Apoeltől. A DVSC korábbi játékosa kezdőként lépett pályára és végigjátszotta a találkozót, melynek egyetlen gólját Krisztosz Kontisz szerezte a 82. percben.
A sorozat két legsikeresebb együttese csapott össze, ugyanis az Omonia ciprusi rekorderként 15-szörös Szuperkupa-győztes, míg az Apoel 12-szer hódította el a trófeát.
| APOEL–Omonia Nicosia | 1–0 |
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





