Mint ismeretes, Dzsudzsák Balázs ma délután a Tom Tomszk ellen 2–0-ra megnyert bajnoki mérkőzésen bemutatkozott az Anzsi Mahacskalában, edzője, Gadzsi Gadzsijev szerint ennél jobb teljesítményre is képes.
„Nehéz meccsen vagyunk túl, a középpályán sok labdát veszítettünk el. Száraz füvön sokkal jobban teljesítettünk volna. Ma Mbark Buszufa és Dzsudzsák Balázs nem a legjobb mérkőzését játszotta. Utóbbi két hónapja először játszott tétmérkőzésen, nyert néhány párharcot, de a játék nem igazán ment neki" – mondta Gadzsijev az Anzsi honlapjának a találkozót követően.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







