Copa América: nyolc játékost kizártak a mexikói válogatottból

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2011.06.28. 19:47
Címkék
Nyolc játékost hat hónapra eltiltott a Mexikói Labdarúgó-szövetség a pénteken kezdődő labdarúgó Copa Américára készülő válogatott keretéből a csapat rendszabályainak megsértése miatt.

A szövetség nem közölte pontosan milyen kihágást követett el Israel Jiménez, Néstor Vidrio, Jonathan dos Santos, Marco Fabián, Jorge Hernández, Javier Cortés, David Cabrera és Néstor Calderón, de a helyi sajtó úgy tudja, hölgyvendégeket fogadtak az ecuadori edzőtáborban.

A dél-amerikai kontinenstornán meghívottként szereplő együttes az Arany-kupa megnyerését követően utánpótláskorú futballistákkal vesz részt a Copa Américán, s utolsó, szombati felkészülési mérkőzésén 1–0-ra győzött Ecuadorban. Az incidens állítólag a barátságos meccset követően történt.

Az érintett futballistákat 4100 dollárra is megbüntették.

Mexikó jövő hétfőn Chile ellen kezd a tornán, a csoportmeccsek során még Uruguay és Peru válogatottjával találkozik.

Legfrissebb hírek

Littler ötödik tornáját nyerte meg a darts Premier League-ben

Egyéb egyéni
1 órája

Trumpnál az előny a sznúker-vb elődöntőjében

Egyéb egyéni
1 órája

Már most a csúcson – Cselőtei Márk publicisztikája

Bajnokok Ligája
2 órája

Pénteki sportműsor: négyes döntőben játszik az FTC a női vízilabda BL-ben

Minden más foci
2 órája

NS-kerekasztal: Szoboszlai maradjon még Liverpoolban!; László Csaba hallani sem akar a Sepsi OSK kieséséről

E-újság
2 órája

Gauff lemosta a pályáról Swiateket Madridban, a férfiaknál Medvegyev búcsúzott a mestertornán

Tenisz
2 órája

Két ponttal nyert Madridban, így négy meccsen továbbjutott az Olympiakosz az Euroligában

Kosárlabda
2 órája

Már készülhet a Konferencialiga-fináléra a Chelsea; egygólos előnyt szerzett a Betis az elődöntőben

Európa-konferencialiga
2 órája
Ezek is érdekelhetik