Videó: az interneten vált hírhedtté a verekedő futballistalány

MTI MTIMTI MTI
2009.11.11. 08:18
Címkék
Rövid idő alatt hírhedtté vált az Egyesült Államokban a New Mexico–Brigham Young University női egyetemi labdarúgó-mérkőzésen verekedő, és ellenfeleivel szemben brutálisan szabálytalankodó Elizabeth Lambert.

A 20 esztendős lány ámokfutásáról készült amatőr videofelvételt számos médium átvette és sugározta. Az egyik legnagyobb nemzetközi videomegosztó portálon pedig már több mint egymillióan nézték meg Lambert kisasszony mutatványait.

Az ifjú hölgy a felvételek tanúsága szerint a találkozón folyamatosan lökdöste, ütlegelte a Brigham játékosait, majd egyiküket a hajánál fogva rántotta le a földre. A játékvezető a meccs közben csak sárga lappal figyelmeztette a sportszerűtlen futballistát, azonban a New Mexico határozatlan időre eltiltotta a csapatból a tetteit pillanatnyi érzelmi túlfűtöttséggel indokló Lambertet.

NESZE NEKED, FAIR PLAY!

Legfrissebb hírek

MK: ZTE FC–Vasas FC

Labdarúgó NB I
19 perce

MK: Budapest Honvéd–ESMTK

Labdarúgó NB II
23 perce

A Real Madrid megállapodott az UEFA-val a Szuperliga ügyében

Spanyol labdarúgás
30 perce

„Nehéz megbocsátani” – a megcsalt barátnő reagált a tettét bevalló norvég sílövő vallomására

Téli olimpia 2026
45 perce

MK: FC Ajka–Kolorcity Kazincbarcika SC

Labdarúgó NB I
55 perce

Téli olimpia: a CAS az olasz hatóságokhoz irányította a doppingvizsgálaton fennakadt olasz sílövőt

Téli olimpia 2026
58 perce

Csapattársát meglopta, de már második aranyát nyerte a francia sílövő

Téli olimpia 2026
1 órája

Meglepetés női mogulban, a címvédő csak nyolcadik lett

Téli olimpia 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik