Futsal: sima vereség a világbajnok brazil csapattól

2009.11.15. 17:48
Címkék
A jövő évi, hazai rendezésű futsal Európa-bajnokságra készülő válogatottunk vasárnap a világbajnok Brazília vendégeként Montes Clarosban játszott. A telt ház, hatezer néző előtt megrendezett mérkőzést 3–0-s félidő után 6–0-ra a házigazdák nyerték meg. A két csapat hétfő éjszaka Camtinasban is megmérkőzik egymással.

Kozma Mihály együttese Balázs Zoltán – Lódi Tamás, Gyurcsányi Zsolt, Madarász János, Szente Tamás összeállításban lépett pályára, s csereként Pallai Gábor, Angyalos András, Dróth Zoltán, Lovas Norbert, Nagy Gábor, Sivák Péter és Trencsényi János kapott lehetőséget. Balázs Zoltán – Lódi Tamás, Gyurcsányi Zsolt, Madarász János, Szente Tamás összeállításban lépett pályára, s csereként Pallai Gábor, Angyalos András, Dróth Zoltán, Lovas Norbert, Nagy Gábor, Sivák Péter és Trencsényi János kapott lehetőséget.

A magyar csapat kissé megilletődötten kezdett, amit a brazilok ki is használtak. A válogatott játéka ugyan fokozatosan javult, de a vendéglátók a szünet előtt háromgólos vezetést szereztek, majd a második félidőben újabb három alkalommal találtak a kapunkba.

„Nem lehet rosszat mondani a teljesítményünkre, játékban nem volt akkora különbség a két válogatott között, mint amit az eredmény mutat – nyilatkozta a meccs után Kozma Mihály. - A brazil gárda jóval nagyobb erőt képvisel, a végeredmény dacára mégis méltó ellenfele tudtunk lenni."

A két csapat hétfő éjjel Camtinasban ismét összeméri erejét.

FUTSAL
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Brazília–Magyarország 6–0 (3–0)
Legfrissebb hírek

Asztaltenisz-vb: Szőcs Bernadette a román válogatottal egy lépésre van az éremtől

Egyéb egyéni
3 órája

Vincent Kompany: Nem vagyok olyan típus, aki sokáig keseregne, gratulálok a PSG-nek

Bajnokok Ligája
4 órája

Csütörtöki sportműsor: Magdeburg–Szeged visszavágó a kézi BL negyeddöntőjében

Minden más foci
4 órája

Arsenal–PSG a Puskásban; Hetesekkel csúszott le a csodáról a Veszprém

E-újság
4 órája

A bányából a fényre – Moncz Attila publicisztikája

Német labdarúgás
5 órája

Dunántúli délibáb – Malonyai Péter jegyzete

Kézilabda
5 órája

Későn jött a müncheni egyenlítés – a PSG csaphat össze az Arsenallal a Bajnokok Ligája budapesti döntőjében

Bajnokok Ligája
5 órája

Életben tartotta elődöntős reményeit a Valencia és a Kaunas is a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
5 órája
Ezek is érdekelhetik