Asztalitenisz Pro Tour: három magyar egyesben a varsói főtáblán

2009.11.26. 19:51
Címkék
Egyesben három magyar játékos szerepelhet a 64-es főtáblán az asztaliteniszezők Pro Tour-sorozatának varsói állomásán.

A nemzetközi szövetség honlapja szerint a nőknél Tóth Krisztina alanyi jogon kapott helyet a legjobbak között, míg Lovas Petra a selejtezőből harcolta ki az elitmezőnyben való szereplés jogát. A többieknek – Póta Georginának, Madarász Dórának, Ambrus Krisztinának és Kertai Ritának – a kvalifikáció jelentette a végállomást.

A férfiaknál a hat magyar induló közül csak Kosiba Dánielnek sikerült eljutnia a 64 közé, Kriston Dániel, Muskó Péter, Nagy Krisztián, Pázsy Ferenc és Zombori Dávid kiesett.

Párosban több magyar duó küzd a 16-os főtáblára kerülésért, ezekben a számokban várhatóan az éjszakába nyúlik a selejtező. A főtáblás küzdelmek pénteken rajtolnak.

Legfrissebb hírek

Liga 2: Husztit kiállították, a Sepsi elrontotta a Steaua jubileumát

Minden más foci
4 perce

Négy magyar játékostól elköszönt a Volán

Jégkorong
32 perce

Sérülés miatt több hónapra kidőlt a Debrecen kézilabdázója

Kézilabda
44 perce

Tóth Alex a Premier League-ről: A legnehezebb a váltásban az intenzitás különbsége volt

Angol labdarúgás
1 órája

Iker Romero: A Füchse Berlin Európa egyik legjobb csapatává vált a Veszprém mellett

Kézilabda
1 órája

Férfi kézilabda BL: Magdeburg–Szeged negyeddöntő

Kézilabda
1 órája

Új szerződést kapott, így nem tér vissza Németországba a Premier League legfiatalabb edzője

Angol labdarúgás
1 órája

Édesanyaként készül a hatodik olimpiájára – interjú Sarah Sjöströmmel

Képes Sport
1 órája
Ezek is érdekelhetik