Labdarúgás: felfüggesztették az iraki szövetség tagságát

2008.05.27. 00:21
Címkék
A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) felfüggesztette az iraki tagszövetség tagságát, miután az ország kormánya szünetelteti minden helyi sportszövetség és a nemzeti olimpiai bizottság működését.
A FIFA Sydneyben ülésező végrehajtó bizottsága csütörtökig adott haladékot a kormánynak, hogy vonja vissza döntését. Ha ez nem történik meg, akkor a FIFA kongresszusa pénteken eltiltja a nemzetközi mérkőzésektől az iraki csapatokat. Ez azt jelentené, hogy a válogatott nem folytathatná szereplését a 2010-es világbajnokság selejtezőjében - a következő mérkőzését vasárnap játszaná Ausztrália ellen Brisbane-ben -, illetve a 2009-es Konföderációs Kupán sem indulhatna, amelyen Ázsia-bajnokként már biztosította a helyét.
Legfrissebb hírek

Gulácsi Péter is tagja a Brémába utazó lipcsei keretnek

Német labdarúgás
16 perce

Szerb Szuperliga: Napredak–Topolya

Minden más foci
58 perce

NB III: megszakította hétmeccses nyeretlenségi sorozatát az ETO Akadémia

Labdarúgó NB II
1 órája

Csomai József: Érdekesen, barátsággal, kíváncsian

Utánpótlássport
2 órája

Női jégkorong: a csapatkapitány szerint a feljutás a magyar válogatott célja

Jégkorong
2 órája

Francia állami elismerés magyar sportdiplomatáknak – Kamuti Jenő és Szabó László aranyérmet vehetett át a francia nagykövettől

Egyéb egyéni
3 órája

Már nem Gennaro Gattuso az olasz szövetségi kapitány – hivatalos

Olasz labdarúgás
3 órája

Mbappé: a kettős állampolgároknak hamarabb kellene dönteniük

Francia labdarúgás
3 órája
Ezek is érdekelhetik