Panathinaikosz: szurkolók vertek elnököt

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2006.12.17. 22:00
Címkék
Saját szurkolói támadták és verték meg a Panathinaikosz labdarúgócsapatának elnökét vasárnap este az athéni repülőtéren. A drukkerek sörösüvegekkel és kövekkel dobálták meg Argirisz Micut, többen meg is ütötték.
A sportvezetőt könnyű sérülésekkel alaposabb kivizsgálásra kórházba szállították, a mentők csak a kivezényelt rendőrök segítségével tudták kimenteni a klubelnököt a drukkerek "markából".

A Panathinaikosz híveit az dühítette fel ennyire, hogy kedvenceik Korfu szigetén 3-1-re elveszítették bajnoki meccsüket és már 8 pont a hátrányuk a listavezető Olimpiakosz és 3 a második helyen álló AEK Athén mögött.

A heves vérmérsékletű drukkereknek rövid időn belül ez a második komolyabb botrányuk: pénteken leszállásra kényszerítették az őket Párizsból hazaszállító repülőgépet, mert ittasan molesztálták a többi utast és a személyzetet.
Legfrissebb hírek

F1, Azeri Nagydíj, 3. szabadedzés

F1
1 perce

Guardiola: Ha az Arsenal vagy a Pool lesz a bajnok, az csak a költekezésnek köszönhető, ugye?

Angol labdarúgás
1 perce

Hárman is távoztak az ETO-tól, ketten kölcsönben

Labdarúgó NB I
33 perce

Kovácsik Ádám: Mintha ezer éve nem futballoztunk volna

Labdarúgó NB I
39 perce

Műkorcsolya: Vlasenko Aleksandr 11. a rövidprogram után Pekingben

Téli sportok
1 órája

Gulácsi Péter 250. fellépése következik a német élvonalban

Német labdarúgás
1 órája

„Elértem, amiről kislányként álmodtam” – 50 éves Pigniczki Krisztina

Képes Sport
1 órája

Kézilabda: Hanusz, Szeitl és Szűcs Bence is gólt lőtt Franciaországban

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik