FIFA: Montenegró májustól tag lehet

2006.09.07. 13:23
Címkék
A júniusban függetlenné vált Montenegró májustól kerülhet a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) tagjai közé. Ehhez azonban meg kell alakulnia a helyi szövetségnek.
A FIFA közgyűlése jövőre dönthet az új tagország felvételéről.

Montenegró először a 2010-es világbajnokság selejtezőjében szerepelhet önálló csapattal.

Az európai szövetség (UEFA) valószínűleg januárban veszi fel az országot.
Legfrissebb hírek

Így ünnepelték Zürichben a svájciak csoportelsőségét

Foci vb 2026
2 perce

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
34 perce

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
45 perce

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea 1–0

Foci vb 2026
1 órája

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Csehország–Mexikó 0–2

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik