Kiütötték Némethéket

CS. P.CS. P.
Vágólapra másolva!
2009.04.06. 11:27
Címkék

Nehéz eldönteni, melyik ma gyar légiós számára sikerült roszszabbul a Tomszk–Zenit mérkőzés: a hazaiaknál futballozó Németh Norbert csapata 3–0-s vereséget szenvedett, a vendégek keretében szereplő Huszti Szabolcs pedig nem játszott.

„A szünetig még tartottuk magunkat, a második félidőben esélyünk sem volt – mondta Németh. – Sajnálom, hogy Szabolcs nemkapott lehetőséget, annak viszont örülök, hogy végre magyar hangot hallottam. Nem foghatjuk a körülményekre a kudarcot, de a pálya minősége enyhén szólva hagyott kívánnivalót maga után, a rettenetes szél pedig igencsak nehezítette a játékot.”

Szintén az időjárásra és a gyep pocsék állapotára panaszkodott Dick Advocaat, a Zenit vezetőedzője – igaz, ő a győzelem értékét növelő tényezőként említette a körülményeket.

Legfrissebb hírek

Sorozatban tizedszer a Dallas Cowboys a világ legértékesebb csapata, Szoboszlai klubja a 48.

Minden más foci
14 perce

Félidőnként egy gól a Milan kapujába, döntős a Napoli az Olasz Szuperkupában

Olasz labdarúgás
25 perce

A Getafe kiesett; az Athletic Bilbao hosszabbítás után jutott tovább a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
53 perce

Pelikán János szerint az idei volt a legjobb éve

Kerékpár
55 perce

Nagy csatában kikapott, és nem jutott tovább a DVTK a női kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
1 órája

A címvédő MÁV Előre is négy közé jutott a férfi röplabda Magyar Kupában

Röplabda
2 órája

Ledolgozta 16 pontos hátrányát, és továbbjutott a Sopron a női kosárlabda Európa-kupában

Kosárlabda
2 órája

Kosárlabda: közelítenek a legjobbakhoz a Törekvés leánycsapatai

Utánpótlássport
3 órája
Ezek is érdekelhetik