Győzött a listavezető

Vágólapra másolva!
2008.10.28. 23:29
Címkék

Kedd este a káposztásmegyeri Jégcentrumban a HC Csíkszereda együttese megmutatta, miért vezeti magabiztosan a Mol Ligát. Kapusa és a magyar válogatott kerettagjainak vezetésével hiába játszott nagyszerűen a hazai NZ Stars, az erdélyi csapat mindig könynyedén tartani tudta a lépést, amikor a fővárosiak megpróbáltak keményebb tempót diktálni.

Ivan Fedor remekül védett a vendégeknél, míg Molnár Zsolt olykor úgy ment át a hazai védelmen, mint kés a vajon. Ha a Stars kapusa, Björn Wallberg nem teljesít még erdélyi kollégájánál is jobban, már a rövidre (mindössze 15 másodpercesre) sikerült hosszabbítás előtt is megnyerhette volna a rendkívül nagy iramú és magas színvonalú találkozót a HC, amely hosszabbításos győzelmének köszönhetően immár tíz ponttal vezeti a tabellát városi riválisa, a Sportklub előtt.

S ha ehhez még azt is hozzávesszük, hogy a Csíkszereda öt legjobb játékosa sérülés miatt nem játszhatott…

Legfrissebb hírek

Kutyaviadalok helyett – Deák Zsigmond publicisztikája

Birkózás
2 órája

Jó, jobb, legjobb – Patai Gergely jegyzete

Vizes vb 2025
2 órája

Wade és Clayton is bejutott az elődöntőbe Blackpoolban

Egyéb egyéni
3 órája

Pénteki sportműsor: rajtol az NB I; Belga Nagydíj az F1-ben

Minden más foci
3 órája

A végjátékban dőlt el, férfi vízilabda-válogatottunk is ezüstérmes; Különleges meccs vár Kecskés Ákosra Újpesten az NB I nyitányán

E-újság
3 órája

A hétpróbázó Szűcs Szabina ezüst-, a gátfutó Mátó Sára bronzérmes az egyetemi világjátékokon

Egyéb egyéni
3 órája

Védő érkezett az Arsenalba, Ter Stegen marad a Barcában

Minden más foci
4 órája

Bognár György szerint arra vigyáztak, hogy megnyerjék a meccset 1–0-ra

Európa-konferencialiga
4 órája
Ezek is érdekelhetik