SAHTYOR KARAGANDI (kazah) - DVSC-TEVA

Vágólapra másolva!
2008.07.17. 23:18
Címkék

2. perc: Szűcs István szabálytalansága után szabadrúgáshoz jutott a Sahtyor a jobb oldalon. Asirbekov ívelt középre, Perics nyolc méterről, középről centikkel fejelte a labdát a jobb felső sarok mellé. 2. perc: Szűcs István szabálytalansága után szabadrúgáshoz jutott a Sahtyor a jobb oldalon. Asirbekov ívelt középre, Perics nyolc méterről, középről centikkel fejelte a labdát a jobb felső sarok mellé.

13. perc: Nozadze lőhetett középről, 19 méterről, de a jobblábas kísérlet gyengére sikerült. A labda középre tartott, ám Csernyánszki előtt egy göröngyön gellert kapott, és a kapus arcáról a háló felé perdült, ám a DVSC egyese a gólvonal előtt elcsípte a labdát.

21. perc: Leandro jobb oldali szöglete után a hosszú oldalon érkező Varga Zoltán elé került a labda, a támadó az átvétel után éles szögből tíz méterről lőtt, Lorija bravúrral hárította a bal felső sarok felé tartó labdát.

46. perc: Czvitkovics bal oldali szöglete után Komlósi csúsztatta meg a labdát a rövid oldalon, Takács Zoltán érkezett a bal kapufánál, ám négy méterről jobbal roszszul találta el a labdát, amely így Lorija zsákmánya lett.

54. perc: Szűcs Istvánt látta szabálytalannak a bíró, így Pacanda végezhetett el szabadrúgást középről, 25 méterről. A cseh légiós jobblábas lövése után Csernyánszki bravúrral paskolta szögletre a labdát.

61. perc: Czvitkovics futott be egy átadást a bal oldalon, kötényt adott Kiszlicinnek, majd pontosan centerezett, Rudolf pedig a balösszekötő helyéről tíz méterről ballal a kapu bal oldalába lőtt.

0–1

63. perc: Asirbekov szlalomozott át a DVSC térfelének jobb oldalán, a tizenhatoson belül sem támadta meg senki, laposan középre passzolt volna, ám labdája felpörgött Komlósi lábán, és éppen így lett jó Pericsnek, aki hat méterről úgy fejelt a kapu jobb oldalába, hogy a labda a jobb kapufáról perdült a hálóba.

1–1

89. perc: Czvitkovics bal oldali szöglete után a labda elszállt a rövid saroknál érkezők feje felett, ám Rusnac lábán irányt változtatott, Lorija bravúrral tolta a léc fölé a bal felső sarok felé hulló labdát.

Legfrissebb hírek

A Fradi és az ETO még talpon, a többiek hamar kiestek

Bajnokok Ligája
3 perce

Erste Liga: Mindig motivált a bátyám – Mihalik Gergő

Jégkorong
4 perce

Szoboszlai Dominik elbeszélget Szalahhal az elmaradt passzok miatt

Angol labdarúgás
7 perce

Két hely foglalt, kettő még szabad – harc a vb-csapatba kerülésért

Torna
24 perce

Arne Slot a Bournemouth egyenlítése után Diogo Jotát akarta becserélni

Angol labdarúgás
43 perce

NS-képeslap: Dévaványa – Új centerpálya mellé új öltöző

Labdarúgó NB II
59 perce

Okosan és felszabadultan játszva hajtanak a győzelemre a mieink Románia ellen

Kosárlabda
1 órája

Mindig mindent a legjobban! – Hosszú Kávé Fráter Viktóriával

Képes Sport
1 órája
Ezek is érdekelhetik