Balhés glasgow-i rangadó

SZ. E. M.SZ. E. M.
Vágólapra másolva!
2008.04.18. 00:00
Címkék

Parázs hangulatú mérkő zésen csapott össze egymással a Celtic és a Rangers. A hazaiak Nakamura Sunszuke távoli lövésével szereztek vezetést, de a fordulás után Nacho Novo egyenlíteni tudott. Nem sokkal később Carlos Cuellar kézzel ütötte ki Nakamura próbálkozását, amiért a játékvezető kiállította, de Allan McGregor kivédte Scott McDonald büntetőjét. A hosszabbításban végül érkezett Jan Vennegoor of Hesselink, és fejjel beállította a 2–1-es végeredményt.

A lefújás után egymásnak estek a játékosok; a két főszereplő Gary Caldwell és David Weir volt, őket piros lappal büntette a játékvezető, egymeccses eltiltás vár rájuk.

A mérkőzés ellenőre azt is jegyzőkönyvbe vette, hogy a hazai nézők megdobták Paul Jacksont, a Rangers csapatorvosát, amíg a sérült McGregort próbálta megvizsgálni.

olitikáról beszélnék. A meccsről annyit, hogy egyértelmű fölényben játszottunk az első félidőben, de jobb lett volna két vagy három góllal vezetni, mivel tudtam, a Rangers válaszolni fog. Így is lett, de aztán mi jöttünk ki jobban a végén.”

Legfrissebb hírek

Megvan Lookman idénybeli első bajnoki gólja, az Atalanta egy pontot otthon tartott a Milan ellen

Olasz labdarúgás
12 perce

Meglepetés: Alcaraz szettelőnyről kapott ki a párizsi mestertornán

Tenisz
40 perce

A Getafe 11, a Valencia öt gólt szerezve jutott tovább a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
51 perce

Nem volt esély a bravúrra, sima görög győzelem a Komjádiban

Vízilabda
58 perce

Sajbán Máté duplájával a DVTK az első nyolcaddöntős a Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
1 órája

A címvédővel is összekerült Babosék párosa a WTA-világbajnokságon

Tenisz
1 órája

Német Kupa: Dárdai Márton gólpasszal segítette a Hertha továbbjutását, simán nyert a Lipcse

Német labdarúgás
1 órája

Labdarúgás: az U15-ösök és az U16-osok is legyőzték Feröer fiataljait

Utánpótlássport
2 órája
Ezek is érdekelhetik