Nagy munkában a válogatott

B. R.B. R.
2008.02.06. 23:57
Címkék

A magyar öttusa-válogatott hamarosan maga mögött tudja a kéthetes katalóniai edzőtáborozást. „Lassan padlót fog a társaság, de már csak a hét végéig kell kihúzniuk a fiúknak, aztán megyünk haza – mondta Pálvölgyi Miklós, a férfiak szövetségi kapitánya. – A víváson van a hangsúly, hiszen itt nemzetközi a társaság: kanadaiakból, németekből, osztrákokból és a hazaiakból kerülnek ki a vívópartnerek. A legnagyobb munkát azonban masszőrünk, Berka Imre végzi. Esténként hat-hét elgyötört testbe kell életet passzíroznia, ez szerintem Guinnessrekord” – dicsérte meg a szakembert Pálvölgyi. „A kettős kéztöréséből vb-bronzzal és olimpiai kvótával visszatérő Németh Róbert jobb kezében már nincs fém – csak a balban –, így nem félti vívás közben. A szintén kvótás Tibolya Péter vállán pedig már csak két kis sebhely emlékeztet az őszi kulcscsonttörésre. A lábtöréséből felépülő Marosi Ádám már nem biceg futás közben, mindenki teljes értékű munkát tud végezni” – mondta Pálvölgyi. A nőknél Vörös Zsuzsanna megfázott, ezért szerdán nem edzett. „Gyenesei Leilának volt egy kisebb húzódása, egyébként minden rendben” – hangzott a női szakvezető, Kulcsár Antal gyorsdiagnózisa.

Legfrissebb hírek

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
10 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
22 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
37 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
42 perce

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
47 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána 1–0

Foci vb 2026
59 perce

Vb 2026: Panama–Anglia 0–0

Foci vb 2026
59 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája
Ezek is érdekelhetik