Új elnökség a Dunaferrnél

SZ. GY.SZ. GY.
2007.10.08. 23:35
Címkék

A Dunaferr SE rendkívüli tisztújító közgyűlésén a (ki nem mondva) legfőbb kérdés az volt, hogy az átalakuló elnökség tagjainak – az anyavállalat (ISD Dunaferr Zrt.), a város és a szponzorok segítségével – sikerül-e az eddiginél jelentősebb szakmai és anyagi erőket mozgósítaniuk a legendás klub sportolóinak támogatására, a fényes eredményekkel büszkélkedő újvárosi élsport fenntartására és fellendítésére. Az új vezérkar irányításával több esély mutatkozik erre. Miután a közgyűlés küldöttei elfogadták Perjámosi Sándor elnök beszámolóját, valamint a költségvetésről szóló anyagokat, négy évre megválasztoták az új, tíztagú elnökséget. Az egyesület elnöke Orosz Gyula, az ISD Dunaferr Zrt. biztonsági igazgatója lett. Perjámosi Sándor a jövőben ügyvezető igazgatóként folytatja munkáját. A közgyűlésen a Dunaferr örökös bajnoka címet vehette át Rosta Miklós, a kézilabdacsapat kapitánya. Az egyesület örökös tagjává választották Kovács József úszóedzőt, Perjámosi Sándort és Szélig Árpádot, a jégkorongozók korábbi vezetőjét.

Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
22 perce

Messi a vb-rekordról nem beszélt, a kihagyott tizenegyesről igen

Foci vb 2026
25 perce

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
38 perce

Douét, Théo Hernandezt és Tchouaménit is a kispadra ültette Didier Deschamps – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
41 perce

„Most már mindenki Hollandiáról beszél” – Jaap de Groot szerint az oranje a vb-címért érkezett Amerikába – NS-exkluzív

Foci vb 2026
1 órája

Messinek százéves szurkolója is akadt a lelátón

Foci vb 2026
1 órája

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját, aztán a 18.-at is – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
1 órája

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik