Az NS megpróbálta, de nem lehet több néző a fehérvári lelátókon

SZ. E. M.SZ. E. M.
2007.09.06. 00:41
Címkék

Élénk az érdeklődés a Magyarország–Bosznia-Hercegovina mérkőzés iránt, írjuk, írják laptársaink már napok óta. Szerda estére már csak néhány száz jegy maradt, így vélhetően szombaton már ki sem nyitnak a stadion pénztárai, hiszen gyaníthatóan csütörtökön minden belépő elkel. A szövetség vezetősége már korábban úgy határozott, hogy háromezerrel több széket szereltet fel a Sóstói Stadionban, a döntés értelmében viszont a pluszhelyek által keletkező többletbevétel az FC Fehérvárt illeti majd. Az NS kérdése: mi történik, ha a 10 900 hely is kevésnek bizonyul? Lehetséges megoldásként felvetődött az állóhelyek megnyitása, azonban kiderült, hogy ennek több akadálya is van. Szekeres Tamás, az MLSZ technikai igazgatója lapunk felvetésére elmondta, kiemelt biztonsági fokozatú mérkőzésről van szó, ezért szóba sem jött az állóhelyek megnyitása. Az UEFA képviselői megkeresésünkre megerősítették, hogy az európai szövetség rendezvényein kizárólag ülőhelyeket lehet értékesíteni. A szabályzat nem rendelkezik a bírság mértékéről, mint az UEFA illetékeseitől megtudtuk, ilyen esetekben a fegyelmi és a végrehajtó bizottság indít eljárást, és a vétség mértékének megfelelő büntetést szab ki az érintett szövetségre. A bosnyákok hivatalosan még nem igényeltek jegyeket, de az MLSZ elővételi lehetőséget biztosít számukra, illetve a meccs napján a helyszínen külön kaszszát nyit a vendégszurkolóknak. Elővételben az IBUSZ irodáiban lehet megvenni a belépőket, a találkozó napján pedig 10 órakor nyit a vendégszektor bejáratánál lévő pénztár. A jegyek egységesen 2000 forintba kerülnek.

Legfrissebb hírek

Az angol másodosztályban folytathatja a 21 éves magyar középpályás – sajtóhír

Légiósok
32 perce

„Volt egy nagyon magas támadójuk" – Jordánia szövetségi kapitánya is kiemelte Benbualit

Foci vb 2026
37 perce

Látni és hallani kell az argentin kommentátort Messi első gólja után...

Foci vb 2026
40 perce

A szegényeknek ez nem vigasz, de Mexikóváros egyre gazdagabb

Foci vb 2026
45 perce

Jordánia királya a lelátón, a herceg az öltözőben – fotó, videó

Foci vb 2026
46 perce

Az ETO FC üzent a vb NB I-es gólszerzőjének

Foci vb 2026
1 órája

„Volt egy nagyon magas támadójuk…” – a jordániai kapitány Benbualiról

Foci vb 2026
1 órája

Mit takar vívásban a négy Európa-bajnoki érem?

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik