Átmennek Kassára is

K. E.K. E.
2007.07.19. 23:33
Címkék

Jövő kedden, vagyis július 24-én rajtol Gyömrőről a GDHS 34. Tour de Hongrie. A viadal – történetében először – átlépi az országhatárt is, hiszen a harmadik etap során a mezőny Kassára érkezik meg. Huszonnégy csapat 142 kerekese indul, köztük 2007 magyar országúti bajnoka, Szeghalmi Bálint (Team Cornix), és az immáron magyar állampolgár, kétszeres Tour de Hongrie-győztes Remák Zoltán. A körverseny négy szakaszból és két úgynevezett félszakaszból áll (utóbbiakat a záró napon, július 28-án, szombaton teljesíti a mezőny), és rögtön nyitásként a királyetap vár a résztvevőkre. Az esemény sajtótájékoztatóján az is kiderült, hogy nemcsak a szakaszok nehézsége, valamint a szlovákiai befutó miatt lesz különleges a Tour de Hongrie, hanem azért is, mert a viadal egészéről légi felvétel készül.

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Horvátország–Ghána

Foci vb 2026
6 perce

Vb 2026: Panama–Anglia

Foci vb 2026
6 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
6 perce

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
12 perce

Strandkézilabda-vb: a hetedik helyért játszhat a magyar válogatott

Kézilabda
14 perce

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
51 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
58 perce

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik