Tóth Norbert: külföld

B. G.B. G.
2007.06.10. 23:36
Címkék

Tóth Norbert szerződése június 30-án jár le Rákospalotán. A korábbi válogatott középpályás azért igazolt a tavaszi idényre a sárga-kékekhez, hogy segítsen kiharcolni a bentmaradást, de Kutasi Róbert klubigazgatóval és Aczél Zoltán vezetőedzővel már akkor abban állapodott meg, hogy lehetőség szerint a nyáron külföldre igazol. Tóth Norbert egyelőre szabadságát tölti, de az ügyeivel foglalkozó menedzserek már azon dolgoznak, hogy csapatot találjanak a számára. Természetesen az átigazolási piac az évnek ebben a szakaszában még pang, konkrét ajánlat egyelőre nem érkezett. Igaz, Európából és Ázsiából is jelezték már ügynökségek és csapatok, hogy adott esetben kíváncsiak lennének Tóth Norbertre. Mint fentebb jeleztük, a játékost a hónap végéig szerződés köti a REAChoz, ezért vélhetően a felkészülést is Rákospalotán kezdi el. „Már korábban is szerettem volna külfödre szerződni, remélem, az idén nyáron sikerül – mondta Tóth Norbert, aki légióskodott már, a Panioniosz csapatában profiskodott. – Ugyanakkor nem akarok mindenáron beleugrani az ismeretlenbe, ezért annak a lehetőségét sem zárom ki, hogyha nem lesz megfelelő ajánlatom, itthon folytatom a pályafutásomat.”

Legfrissebb hírek

Íme, a tizenhat kieső ország hivatalos vb-helyezése

Foci vb 2026
1 perce

Különleges cipőben futballozott a curacaói középpályás

Foci vb 2026
23 perce

Díjugrató-vk: ír győzelem, Dömse Tamás legjobb magyarként negyedik lett

Egyéb egyéni
32 perce

Öttusa-vk-döntő: Szép Balázs remek futással tizedikként ért célba – videó

Egyéb egyéni
41 perce

Akropolisz rali: Ogier győzött Görögországban

Egyéb autó-motor
43 perce

A rájátszás előtt Franciaország a vb favoritja az Optánál

Foci vb 2026
44 perce

Mennyből a pokolba: egyik pillanatról a másikra szertefoszlottak az iráni remények – videó

Foci vb 2026
52 perce

Sipos Adrián: Örökké hálásak leszünk Chema Rodrígueznek

Kézilabda
54 perce
Ezek is érdekelhetik