Egyre feljebb a Szekszárd

LASZTOMÉRY ANDRÁSLASZTOMÉRY ANDRÁS
2007.02.19. 00:51
Jól kezdett a betegség miatt hiányzó legjobbja, Kiss Gabriella nélkül felálló BEAC, a szekszárdiak viszont centerkosaraiknak köszönhetően fordítottak, majd az egyetemisták szereztek néhány pontos előnyt. Az utolsó tíz percet azonban már a vendégek várhatták minimális vezetéssel, amelyben a hazaiak hat percig nem tudtak a gyűrűbe találni, és végül ez lett a vesztük.
ALAPSZAKASZ, 19. FORDULÓ

BEAC-ÚJBUDA - ATOMERŐMŰ-KSC SZEKSZÁRD 59–67
(17–19, 20–12, 16–23, 6–13)

Kánai út, 150 néző. V: Bognár, Kis B.
BEAC: Szász 10/6, Süle 7, KONCZ ZS. 16/6, KÁRÁSZ 21, Bagi 2. Cs: Karlik 3, Kinter, Jacsó. Edző: Balogh Judit
SZEKSZÁRD: BUKOVSZKI 13/3, Hofmann 7/3, SZENTKIRÁLYI 18/9, Lódi 2, VARDA 14. Cs: Tamis, TAMÁS 11/3, Bálint 2. Edző: Ujhelyi Gábor
Az eredmény alakulása. 4. p.: 8–2. 7. p.: 11–13. 13. p.: 24–25. 18. p.: 30–29. 22. p.: 37–37. 26. p.: 46–44. 33. p.: 57–56. 39. p.: 59–60
Kipontozódott: Lódi (31. p.)

Mestermérleg
Balogh Judit:
– Az észből, az erőből és az akaratból ma csak az akarat volt benne a játékunkban.
Ujhelyi Gábor: – Nekünk nem fizikailag kellett volna megvernünk a BEAC-ot, hanem kosárlabdában. Ez ma nem sikerült, az egyetlen pozitívum, hogy nyertünk.