A válogatott 2006-os eredményei
A válogatott 2005-ös eredmények
Az Eb-selejtezők programja, a csoport állása
A magyar válogatott mérkőzései 2004-ben
A magyar válogatott összes mérkőzése
Futball-lexikon
Bölöni László a jelölt
Détári Lajos bejelentette, szívesen lenne szövetségi kapitány, ezután Détári Lajos természetesen nem lesz szövetségi kapitány – Kisteleki István elnök ugyanis leginkább Bölöni Lászlót favorizálja.

Nyolc hónapos emlék: Bozsik Péter ma már csak kívülálló, Kisteleki István (balra) és Détári Lajos közös munkája azonban még nem ért véget

Nyolc hónapos emlék: Bozsik Péter ma már csak kívülálló, Kisteleki István (balra) és Détári Lajos közös munkája azonban még nem ért véget
Szombati számunkban hosszabb interjút közöltünk Détári Lajossal, amelyben a négyszeres világválogatott futballista elmondta: „Végtelenül csalódott voltam. Az elnökségi ülés előtt nem gondoltam volna, hogy így alakulnak a dolgok. Bozsik Péter lemondása akkora meglepetést okozott, hogy azt elmondani sem tudom. (...) Engem továbbra is szerződés köt a szövetséghez, ha minden igaz, a jövő hét elején tárgyalunk majd a folytatásról. A magyar válogatott kispadjára leülni óriási megtiszteltetés. Hogy megbízott, ideiglenes, netán kinevezett kapitányként, az ez esetben szinte mindegy.”
Az NSO ajánlja:
Nagy kérdés persze, hogy a szövetségi edző ez esetben kiket hívna meg a nemzeti csapatba, ugyanis szintén a szombati interjúban a következőket nyilatkozta az általa felvázolt jövőkép egy részletéről: „Két variáció volt egy témára, és az egyik drasztikusabb, mint a másik. A keményebb így szól: aki játszott Málta ellen, azt el kell felejteni, és fiatalokkal kell feltölteni a keretet. A másik pedig: nézzük meg, kik azok, akik a Máltán leszereplők közül még hasznára lehetnek a válogatottnak, és melléjük kell beépíteni tehetséges ifjoncokat.”
Számunkra most a keményebb variáció érdekes: ha a közismerten játékospárti Détári Lajos, akit a magyar futballisták nagy része valóban kedvel, azt szorgalmazza, hogy Gera Zoltánt, Dárdai Pált, Torghelle Sándort, Király Gábort meg mindenki mást végleg írjanak le, és soha többet ne hívjanak meg a válogatottba, akkor nagyon úgy fest, Máltán tényleg történt valami.
Meglehet mégsem a meccsen, hanem utána, az öltözőben estek meg a legszégyenteljesebb dolgok...
Szavazás
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik








