Az NSO ajánlja:
Az NSO ajánlja:
A korábbi válogatott játékos, az ifjú edző pontosan érzékeli, milyen lehetőség előtt állnak.
"A válogatott meccsek miatti szüneteket eddig is igyekeztünk hasznosan tölteni, de azt hiszem, ez most sikerült a legjobban – mondta Mészöly Géza. – Egyrészt az elvégzett munka miatt, másrészt pedig a csapatépítés okán. Öröm látni, hogy a játékosaim szívesen jönnek edzésre, jól érzik magukat egymás társaságában, és már nemcsak a pályán, hanem a szabadidős programjainkon is. Voltunk golfozni, közös ebédeken, vacsorákon vettünk részt, megyünk színházba, biliárdozni. Bár eddig sem lehet okom panaszra, hiszen nemrégiben a másodosztályra készültünk, most pedig... Ha legyőzzük az Újpestet, a negyedik helyre kerülhetünk. Természetesen ez a bajnoki presztízsmeccs lesz a számomra. Jól éreztem magam korábban az Újpest kispadján, szerettem a Megyeri úton dolgozni, de újra otthonra találtam Angyalföldön. Hétfőn büszkén megyek a csapatommal a Szusza Ferenc Stadionba, és nem titok, meglepetésre készülünk, úgyhogy érdemes lesz figyelni majd a Vasasra...”
Szavazás
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






