A Máltai Labdarúgó Szövetség úgy döntött, a magyarok elleni szerdai győzelemért (2-1) a válogatott már most megkapja az Európa-bajnoki selejtezősorozatra kitűzött teljes, 14 ezer máltai lírás prémiumot.
A sportág vezetői nem véletlenül ilyen nagylelkűek, hiszen csapatuk ezt megelőzően legutóbb 1993-ban, az Észtország elleni világbajnoki selejtezőn tudott győzni tétmérkőzésen.
Az elégedettséget szintén jól mutatja, hogy a prémiumrendszer bevezetése óta első alkalommal fordul elő, hogy a csapat a teljes összeget megkapja.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





