László Csabát nem fizették ki

SINKOVICS GÁBORSINKOVICS GÁBOR
2006.09.09. 00:27
Címkék
Hazatért Ugandából László Csaba: az egykori ferencvárosi tréner most az afrikai országban dolgozik szövetségi kapitányként, de azért Magyarországon is akad intéznivalója, néhány napot itthon tölt. A szabadságot kihasználva újra megkereste őt a Ferencváros, amely csaknem egy esztendeje tartozik neki. A zöld-fehér klub vezetői alighanem utoljára tudták rávenni, hogy egyezzen bele a halasztásba…
László Csaba csak a meccseken kiabál, a pénze miatt még nem veszekszik
László Csaba csak a meccseken kiabál, a pénze miatt még nem veszekszik
M. Németh Péter
László Csaba csak a meccseken kiabál, a pénze miatt még nem veszekszik
László Csaba csak a meccseken kiabál, a pénze miatt még nem veszekszik
László Csaba csak a meccseken kiabál, a pénze miatt még nem veszekszik
M. Németh Péter
László Csaba csak a meccseken kiabál, a pénze miatt még nem veszekszik
László Csaba a jelek szerint türelmes ember. Régóta vár a pénzére, hogy korábbi klubja végre elszámoljon vele. Ám a Fradi egykori trénere eddig sem fenyegetőzött perrel, bírósággal, és ezután sem teszi. Mint ismeretes, a Ferencváros nemcsak játékosainak, a szakmai stábnak, hanem korábbi edzőinek is tartozik. Már beszámoltunk róla, hogy Pintér Attila bíróságra vitte az ügyet, amely még most sem zárult le. A tavaly ősszel szezon közben menesztett László Csaba nem kívánt élni ezzel a lehetőséggel, s most, hogy néhány napra hazatért Ugandából, újabb halasztásban egyezett meg a zöld-fehér klub vezetőivel.

„Jó lenne, ha megkapnám a pénzem, hiszen régóta várok rá. Ám úgy gondoltam, van elég baja a Fradinak, minek tetézzem egy újabb perrel az Üllői úton kialakult zűrzavart. Ezért is írtam alá az újabb halasztásról szóló megállapodást. Ezzel is jeleztem a Fradi vezetőinek, hogy rajtam nem múlik az egyezség. Jó lenne, ha most már ők is tennének valamit a béke kedvéért. Szükségem lenne a pénzre, és az én türelmem is véges, de eddig mindig meggyőztek a Fradi illetékesei, hogy fogadjam el az átütemezést, majd ekkor vagy akkor rendezik az adósságot. Sajnos akármilyen időpontot jelöltek meg eddig, soha nem tartották be. A bajnoki rajt előtt, még a kizárást megelőzően nekem is eszembe jutott, nehogy épp miattam legyen gond, de akkor még érvényben volt az utolsó előtti halasztásunk. Azóta ez is letelt, és most, hogy itthon vagyok, megállapodtam egy legeslegutolsó időpontban. Én korrekt voltam. Többször is. Most már a Fradin a sor.”

A történethez tartozik, hogy a tavalyelőtti Sopron–Ferencváros kupadöntőt övező botrány miatt László Csabát is megbüntette az MLSZ: az ítélet szerint egymillió forintot kellett büntetés gyanánt fizetnie. Többször is egyeztetett már Kisteleki Istvánnal, hiszen állítása szerint a szövetség is tartozik neki.... ---- E ---- &
Legfrissebb hírek

Rovnyai János: Életem nagy bulija volt az Eb-döntő!

Birkózás
3 perce

Videó: elképesztő hangulatban, összekapaszkodva ugrálva hagyták el a stadiont az argentinok

Foci vb 2026
20 perce

Rafik Belgalinál ifjabb algériai csak az ország első vb-meccsén szerzett gólt

Foci vb 2026
30 perce

Videó: hol van Ronaldo? – kérdezik az éneklő kolumbiai szurkolók

Foci vb 2026
41 perce

Videó: Messi, Kane, algériai–osztrák dráma – a csoportkör utolsó napjának 19 gólja egy helyen

Foci vb 2026
54 perce

Arnautovic és Kalajdzic is bekerült a rekordok könyvébe

Foci vb 2026
1 órája

Lionel Scaloni: Mindenkire szükségünk lehet

Foci vb 2026
1 órája

Kalajdzic a gólörömről: Lehet, hogy orvoshoz kell fordulnom agyrázkódás gyanújával

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik