Megvan az első érem

B. R.B. R.
2006.07.26. 01:06
Címkék
A felnőttek is megszerezték első érmüket a zágrábi világbajnokságon, olimpiai kvótája azonban még mindig csak Sidi Péternek van. A junior futócéllövő Keczeli Bianka hétfői ezüstérme után kedden a Sidi Péter, Mlinkovics Tibor, Hercegh Szabolcs összeállítású csapat harmadik lett a kisöbű sportpuskások fekvő számában, ugyanannyi köregységgel, mint az ezüstérmes osztrákok. Sidi Péter egyéniben is biztató teljesítményt nyújtott, a férfiak előselejtezőjében csoportja legjobbjaként jutott tovább 596 körrel. A női légpisztolyosok között induló három magyar, Csonka Zsófia, Sike Renáta és Takács Kornélia nem került döntőbe. A junior szabadpisztolyosok között Pál Balázs hatodik lett, hat körrel a világbajnok orosz Leonyid Jekimov mögött, szintén a fiatal korosztályban a légpuskás Horváth Gábor a 16. helyen zárt. Szerdán avatnak világbajnokot a férfi kisöbű sportpuskások fekvő számában, a vb-bronzot szerző csapat tagjai egyéniben is bizonyíthatnak, még pekingi kvóta is lehet belőle. Ezenkívül férfi 25 méteres szabadpisztolyban és női futóvadlövészetben rendeznek finálét.
Legfrissebb hírek

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
10 perce

Újra a németek meccsén működik közre a marokkói játékvezető

Foci vb 2026
11 perce

A potyázó Muslera elnézést kért a vb-n nyújtott teljesítménye miatt

Foci vb 2026
17 perce

Márton Richárd Eb-szintet úszott 200 pillangón

Úszás
18 perce

Triatlon-vk: szép magyar teljesítmények már az elődöntőben

Egyéb egyéni
20 perce

Az első meccs után visszalépett a címvédő a strandröplabda ob-n

Röplabda
24 perce

Argentína sötétkékben zárja az első szakaszt – a J-csoport mai mezei

Foci vb 2026
37 perce

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
39 perce
Ezek is érdekelhetik