Szuper Levente a kerettel edz

A. Z.A. Z.
2006.02.08. 00:13
Címkék
A magyar válogatott elkezdte a felkészülést a hét végi Pannon GSM nemzetközi tornára. Szuper Levente is hazajött, ám nem lehet ott társaival az Ausztriában szereplő Fekete Dániel. A székesfehérvári hokisok szerdán csatlakoznak a kerethez.
Szuper Levente bravúrjaira már a szlovénok elleni meccsen szükség lesz
Szuper Levente bravúrjaira már a szlovénok elleni meccsen szükség lesz
Mirkó István
Szuper Levente bravúrjaira már a szlovénok elleni meccsen szükség lesz
Szuper Levente bravúrjaira már a szlovénok elleni meccsen szükség lesz
Szuper Levente bravúrjaira már a szlovénok elleni meccsen szükség lesz
Mirkó István
Szuper Levente bravúrjaira már a szlovénok elleni meccsen szükség lesz

Egy légiós már itt, egy nem jön, egy meg csapatot váltott. Kezdjük a jó hírrel: az olasz Asiago klaszszis kapusa, Szuper Levente hazaérkezett, és megkezdte a rövid felkészülést a válogatottal a hét végi Pannon GSM nemzetközi tornára. Nem jött meg viszont, sőt nem is jön Fekete Dániel, akit osztrák klubja, a Dornbirn kért el, hivatkozva arra, hogy a csapatnak a jövő hét elején fontos bajnoki mérkőzése lesz. A csapatváltó pedig a tengerentúlon szereplő Vas János, akit sérülése után az AHL-ben szereplő Iowa Stars formába hozás végett „letett” az egy osztállyal lejjebb, az ECHL-ben játszó Idaho Steelheadshez.

Visszatérve az előttünk álló válogatott tornára, amelyen a Team Canada néven induló társulat, a szlovén és a horvát együttes lesz a magyarok ellenfele: Pat Cortina Fekete Dániel helyére meghívót küldött a dunaújvárosiak fiatal csatárának, Benk Andrásnak. Az „acélbikák” 1987-es születésű játékosára talán a szövetségi kapitány klubcsapata, az Alba Volán-FeVita elleni Interliga-negyeddöntőn figyelhetett fel, amikor is Benk két szemtelen góllal igyekezett a DAC-Invitel győzelmét elősegíteni. Mindez nem sikerült neki, ám produkciója a felnőttválogatottba szóló behívót ért.

A Budapesti Koriközpontban (itt lesz a torna is) kedden már edzést vezényelt a stáb. Pat Cortina mellett ott volt újdonsült segítője, a svájci Luganótól érkező Diego Scandella is. A székesfehérváriakat még nem vehette szemügyre, elvégre ők egy nap pluszpihenőt kaptak az Interliga erőltetett menete
miatt.
A válogatott meccsekre jegyek még vásárolhatóak, bővebben erről a www.icehockey.hu oldalon olvashatnak.

A Pannon GSM-torna programja

Február 10., péntek: Horvátország– Team Canada, 15; Magyarország– Szlovénia, 18.30 (Tv: Sport1). Február 11., szombat: Magyarország–Horvátország, 15; Team Canada–Szlovénia, 18. Február 12., vasárnap: Magyarország–Team Canada, 11.30 (Tv: Tv2). Horvátország–Szlovénia, 14.30
Legfrissebb hírek

Csütörtöki sportműsor: az FTC El-, az ETO Kl-meccset játszik; Milák és Kós összecsap 100 pillangón a vizes Eb-n

Minden más foci
4 órája

Pigniczki Fanni az 59. helyen áll egyéni összetettben az rg-vb-n

Torna
5 órája

Csúcs ez a Kós!; Halász Bence: Katzberg azért nem ijedt meg

E-újság
5 órája

Transzferguruból pénzhajhász influenszer? – Cselőtei Márk publicisztikája

Minden más foci
5 órája

A végselejtezésért, előre! – Malonyai Péter jegyzete

Európa-liga
5 órája

A fokozott tűzveszély miatt nem rendezik meg a terepraliversenyt Várpalotán

Egyéb autó-motor
5 órája

Groningenbe igazol Csinger Márk – sajtóhír

Labdarúgó NB I
6 órája

Felkészülés: szűkösen, de megnyerte a Real Madrid a La Liga-főpróbát

Spanyol labdarúgás
6 órája