Ronaldo már költözni akar

GY. B.GY. B.
Vágólapra másolva!
2005.12.15. 01:10
Címkék
Ha hinni lehet az egyébként többnyire megbízható forrásnak bizonyuló spanyol sajtó értesülésének, akkor Ronaldo az évad végén elhagyja a Real Madridot  legalábbis a barcelonai illetőségű El Mundo Deportivo szerint.
Ronaldónak nem tetszik a Realnál
Ronaldónak nem tetszik a Realnál
Ronaldónak nem tetszik a Realnál
Ronaldónak nem tetszik a Realnál
Ronaldónak nem tetszik a Realnál
Ronaldónak nem tetszik a Realnál
A sportújság tudni véli, hogy a Fenomeno (Csoda) becenévre hallgató csatár a múlt héten négyszemközt beszélt Florentino Pérez klubelnökkel, s közölte távozási szándékát. A brazil csatár elsősorban azért menne el a királyi gárdától, mert nem érzi jól magát a Bernabéuban, ahol meccsről meccsre kifütyülik, noha legtöbbször ő menti meg a teljes szégyentől a harmatos Realt. Emellett honfitársa, Wanderley Luxemburgo menesztése is érzékenyen érintette, de ennél is jobban aggódik barátja, Roberto Carlos nyári távozása miatt.

Talán meglepő, de a Realnak még jól is jöhet a zeniten hamarosan túljutó brazil játékos távozása, hiszen a harminchoz közeledő Ronaldo szerződése 2008-ban jár le, azaz, ha eredetileg nem akartak vele hosszabbítani, akkor a legtöbb pénzt egy esetleges brazil sikerrel végződő világbajnokság után éppen a jövő nyáron kapnák érte. Ráadásul Pérez már kinézte magának az Internazionale büszkeségét, Adrianót, akiért hírek szerint már az elmúlt nyáron bejelentkezett 50 millió eurót és Ronaldót felajánlva. Az pedig nyílt titok, hogy Ronaldo szeretett a milánóiaknál játszani, és szívesen vissza is térne a San Siróba.

Szintén a Realhoz kapcsolódó hír, hogy Antonio Cassano, a Roma öntörvényű csatára állítólag lándzsát tört a királyi gárda mellett, és beszüntette a korábban megkezdett tárgyalásait az iránta szintén érdeklődő Juventusszal, valamint Interrel. A madridiak állítólag ötmillió eurót fizetnek a Romának a 23 esztendős csatárért, aki már januárban csatlakozhat a kerethez.

Legfrissebb hírek

Válogatott játékossal erősített a DAC

Minden más foci
11 perce

A száz éve született Grosics Gyula előtt is tiszteleg a Nagy Diák Sportteszt

Egyéb egyéni
27 perce

Videó: így jutott Görögország ellen Eb-döntőbe a női pólóválogatott

Vízilabda
28 perce

Hosszabbítás után nyert a New York és a Tampa Bay is

Amerikai sportok
28 perce

Elhárultak a technikai problémák, a Fenernél folytatja a világbajnok középpályás

Minden más foci
59 perce

Ásványi Domonkos: Remek csapat a Sporting, de nem félünk tőle

Bajnokok Ligája
1 órája

36 ponttal nyert a címvédő OKC, Detroitban verte a Pistons a Denvert – videó

Amerikai sportok
1 órája

Szuhodovszki Soma: Lassan megszokom, hogy elöl futballozom

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik