Még idejében ébredtek fel

JUTASI RÓBERJUTASI RÓBER
2005.11.30. 02:59
Az izgalmas és látványos első félidőben remekül játszott a sérült Csaplár-Nagy Ervin és Cseszlai Ádám nélkül kiálló fiatal ZTE, ennek megfelelően vezetett is a nagyszünetben. Utána azonban se kép, se hang, lehúzták a rolót a vendégeknél, akik mindössze 11 pontot tudtak elérni a harmadik és a negyedik negyedben – összesen. Mindeközben a házigazda kaposváriak szórták a triplákat, és osztották a blokkokat, így a végére közönségük nagy örömére kiütéses győzelmet arattak.

KAPOSVÁRI KK-ZTE KK 101–64 (27–24, 16–29, 24–6, 34–5)
Kaposvár, 700 néző. V: Szabó Gy., Fekete, Makovsky
KAPOSVÁR: Marciulionis 7/3, MAXEY 21/3, GREEN 19/6, HENDLEIN 18/9, SANDERS 11/3. Cs: TREPÁK 7/3, Szőke 8/3, Filipovics 2, Konare 1, Gráczer 7/3. Edző: Farkas László
ZALAEGERSZEG: Simon L. 9, BAKI 8, Patton 12/3, Hoffmann 14/6, EDMONSON 12/3. Cs: Vertetics 2, Kováts, Keresztes 7, Gecseg, Tóth Á. Edző: Dzunics Braniszlav
Az eredmény alakulása. 5. p.: 9–12. 9. p.: 21–21. 14. p.: 28–40. 18. p.: 41–49. 24. p.: 52–53. 27. p.: 58–53. 34. p.: 82–59. 38. p.: 93–62
Kipontozódott: Simon L. (33. p.), Patton (34. p.), Baki (36. p.)

Mestermérleg
Farkas László:
– Az első félidő szokásos alvásából felébredve nagyszerű játékot produkáltunk. Reménykedem benne, hogy legközelebb már az első két negyedben is ilyen teljesítményt nyújtunk.
Dzunics Braniszlav: – A második félidőben a Kaposvár ellenállhatatlan, nagyszerű játékkal rukkolt ki, mellyel nem tudtunk mit kezdeni.