Torna: négy magyar jutott döntőbe

MOLNÁR ALEXAMOLNÁR ALEXA
2005.10.29. 01:19
Címkék
Hat tornász képviseli hazánkat a Világkupa-sorozat szlovéniai állomásán, ahol pénteken a selejtezőket tartották. Gál Róbert két szeren indult, és miután a héten Stuttgartban, majd Glasgow-ban is két-két bronzot szerzett, úgy tűnik, a fáradtság már tompítja a koncentrációját: Mariborban nem jutott be az ugrás fináléjába – csak a 9. helyre volt elég a pontszáma. Talajon azonban izgulhatunk érte, a 19 résztvevő közül a második – csak a román Marian Dragulescu előzte meg – legjobb pontszámmal jutott a döntőbe, amelyre a Vk-debütáns, Szalontai István (16.) nem szerzett jogot.Berki Krisztián a glasgow-i aranyérem megszerzése után is remekel lólengésben, a 22 versenyző közül az első helyen jutott a maribori fináléba, amelyen a román Marius Urzica távollétében biztos éremesélyesnek számít.Hetrovics Marcell – Gállal ellentétben – finalista talajon, nyolcadik pozícióján talán még sikerül javítania. Igen biztató Király Roland gyűrűeredménye is – a negyedik helyen döntős tornász még a dobogóra is felkúszhat. Hidvégi Vid stuttgarti ötödik helye után Szlovéniában a 19. helyen búcsúzott a viadaltól.
Legfrissebb hírek

Szabadrúgásgól után cseregól és rekordkevés szabálytalanság Zöld-foki-szigeteknél

Foci vb 2026
18 perce

Elkezdődött az Új-Zéland–Egyiptom mérkőzés

Foci vb 2026
24 perce

Vb 2026: Új-Zéland–Egyiptom 0–0

Foci vb 2026
28 perce

Kevin Pina lett a mérkőzés legjobbja

Foci vb 2026
31 perce

Rosszul felállított sorfal, hibázó védők és a rosszul kifutó kapus – videók az Uruguay–Zöld-foki szigetek mérkőzésről

Foci vb 2026
34 perce

Itt az újabb meglepetés: Zöld-foki-szigetek Uruguay ellen is pontot szerzett

Foci vb 2026
1 órája

Egyiptom és Új-Zéland sem változtatott az első fordulós kezdőcsapatán

Foci vb 2026
1 órája

Hétfői sportműsor: Argentína–Ausztria, Franciaország–Irak és Norvégia–Szenegál a vb-n

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik