Szamos utcai színház

Farkas Mihály, Rodics DánielFarkas Mihály, Rodics Dániel
2005.09.23. 05:46
A Dunaferr első számú feladója, a bokaszalag-szakadást szenvedő Tóth Gábor nélkül próbálta felvenni a harcot Kecskeméten. Mindhárom játszámában jól állta a sarat, a stabilabban játszó hazaiak ennek ellenére 3:0-ra nyertek.
A női rangadót a játékvezetők színházzá változtatták… Több alkalommal is hosszú percekig állt a játék, mert a sípos emberek egymással tanácskoztak. Ami a meccs érdemi részét illeti: az első fordulóban Nyíregyházán sikerrel járó gödöllőiek az első és a második szettet átaludták, így a harmadikban is jobban koncentráló BSE pontot tett a találkozó végére. Nők
BSE-FCSM-ARCHITEKTON-GÖDÖLLŐI RC 3:0 (18, 14, 22)

Szamos utca, 250 néző. V: Mezőffy, Hóbor
BSE: KISS B. 15, Lengyel 4, Mátrai B. 6, Papizsanszkaja 6, CZAKÓ 15, NAGYNÉ 9. Cs: Tóth A. (liberó), Jáka Sz. Edző: Kasziba István
GÖDÖLLŐ: Vargáné 6, Gudmann 1, Mester 11, Kurucz 5, Kovács B. 12, Gombai 5. Cs: Kötél D. (liberó), Kötél Zs. 2, Magyar, Széles. Edző: Hollósy László
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 8:6, 16:9, 21:13, 24:18. 2. játszma: 8:5, 14:8, 20:10, 24:14. 3. játszma: 8:8, 14:13, 20:19, 24:21

Mestermérleg
Kasziba István:
- Az alapjátékban ellenfelünk fölé nőttünk, ez döntötte el a találkozó sorsát.
Hollósy László: - Görcsösen játszottunk, pedig nyíregyházi győzelmünk után a Városmajorba is a pontszerzés reményében érkeztünk.

Férfiak
PHOENIX MECANO-KECSKEMÉTI RC-DUNAFERR SE 3:0 (19, 22, 21)

Kecskemét, 100 néző. V: Bodrogi, Csizmarik
KECSKEMÉT: Hoffart 5, RAPI 15, Somodi 7, Bokor E. 7, KÁSA 3, NACSA 13. Cs: SZABÓ T. (liberó), Maksa, Bokor G. Edző: Gyurkó Sándor
DUNAFERR: Kecskeméti 5, HATVANY A. 10, KOVÁCS Z. 6, Németh Z. 5, Lukács 4, Nagy J. 7. Cs: Ézsiás (liberó), Czintula 3, Hatvany Zs., Lipovics. Edző: Ruffing Péter
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 3:1, 12:11, 18:15. 2. játszma: 2:3, 8:5, 13:14, 20:18. 3. játszma: 3:4, 14:11, 21:15.

Gyurkó Sándor:
- Remek játékunk jó előjel a CEV-kupa-mérkőzésünk előtt.
Ruffing Péter: - A kevesebb nyitást rontó, fogadásban stabilabb Kecskemét megérdemelten győzött.