La Liga: Kluivert a Valenciáé

2005.06.20. 15:20
Címkék
A holland Patrick Kluivert sikeresen átesett az orvosi vizsgálaton, így már hivatalosan is a spanyol Valencia labdarúgója lett.

A 29-ik életévét jövő pénteken betöltő csatár már korábban megegyezett a 2004-ben UEFA Kupát nyerő gárdával, de a spanyolok biztosra akartak menni, így a hivatalos bejeltés előtt saját orvosaikkal is megvizsgáltatták a támadó térdét, amivel nem volt probléma.

A 79-szeres holland válogatott játékos az előző idényt a Newcastle Unitednél töltötte, ahol összesen 37 mérkőzésen 13 gólt szerzett. Az angol kitérőt megelőzően Kluivert a spanyol Barcelona, az olasz Milan és a holland Ajax együttesében futballozott.

A csatár új együttesében, amely a La Ligában bajnoki címvédőként csak a 7. helyen végzett, az Intertotó kupában mutatkozhat be.

Az NSO ajánlja:

A spanyol bajnokság állása, eredmények: Tabella, fordulóról fordulóra

Képgaléria:


A La Liga csapatai 2004-2005

Minden, amit a bajnokságról tudni kell

Szurkolói szoftverek

Futball-lexikon

Legfrissebb hírek

„Az Anfielden nem csak tizenegyen leszünk” – Szoboszlai Dominik bízik a Liverpool fordításában

Bajnokok Ligája
1 órája

„Szomorú” – a PSG-játékosok nem elégedettek, szerintük jobban ki kellett volna tömniük a Liverpoolt

Bajnokok Ligája
2 órája

Csütörtöki sportműsor: PSG–Veszprém a kézi BL-ben, spanyol–magyar a vízilabda-világkupában

Birkózás
2 órája

Születésnapi beszélgetés Esterházy Mártonnal; ciklusértékelő interjú Schmidt Ádámmal

E-újság
2 órája

Félelem a legjobb miatt – Simon Zoltán publicisztikája

Téli sportok
2 órája

Korszakzárás bajnoki címmel – Karádi Zoltán jegyzete

Röplabda
2 órája

Szoros volt a visszavágó, de újra kikapott a Falco – a Bilbao jutott be a férfi kosár Európa-kupa döntőjébe

Kosárlabda
2 órája

Fontos tripla az utolsó pillanatokban, nyert a Monaco a férfi kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik