Dávid Zoltán kimerült. A Kométa-Kaposvár ütője a bajnoki fináléban szenzációs játékkal segítette csapatát bajnoki címhez, így alig vártuk, hogy a válogatottban is püfölje a labdát. Nos, nem fogja.
Dávid: meccs helyett pihenés
Dávid: meccs helyett pihenés
Dávid: meccs helyett pihenés
Dávid: meccs helyett pihenés
A fiatalember ugyanis rosszul lett a válogatott edzésén, megállapították az orvosok: pihenésre van szüksége. "Az egészsége mindennél fontosabb, így ideiglenesen elbúcsúztunk tőle" - tudatta az Egyesült Államokból csak a válogatott munka miatt hazatérő Forman József, aki Demeter Györggyel közösen próbálja kijuttatni a csapatot a jövő évi vb-re.
A társulat Tatán edz, vasárnap felkészülési találkozót vív Ausztria legjobbjaival (Folyondár utca, 16 óra), majd a jövő héten Tiszaújvárosban készül, ahol péntek és vasárnap között a vb-selejtező első köréből kísérli meg kiharcolni a továbbjutást, megnyerni a négyes tornát.
"A szlovének elleni meccs lehet a sorsdöntő! Nagyon bízunk a csapatban" - magyarázta Filipovics Tamás, a válogatott menedzsere, aki továbbra is azon fáradozik, hogy a csapat erejéhez méltó körülményeket, szakmai munkát biztosítson. Nincs könnyű helyzetben, de az urak játékukkal sokat segíthetnek a lehetéges támogatók meggyőzésében.