Skócia: Hugh Dallas visszavonul

Vágólapra másolva!
2005.04.23. 16:59
Címkék
Hugh Dallas (képünkön), a skótok világhírű játékvezetője bejelentette, hogy a nyáron abbahagyja a játékvezetést, mivel már nem találja örömét a játékvezetésben.

A 48 éves volt FIFA-bíró azután döntött így, miután a Hearts-Rangers találkozó után az asszisztensét meglökő litván Mikolaunas mindössze három meccses eltiltást kapott. Dallas elmondása szerint már nagyon kényelmetlenül érezte magát ezután a pályán, miután szerinte a szövetségben nem védik meg úgy a játékvezetőket, ahogy kellene. Ráadásul az a véleménye, hogy ezek után a következő szezon még rosszabb lesz.

A skót játékvezetés másik nagy öregje, John Rowbotham is valószínűleg visszavonul a játékvezetéstől, miután Edinburgh-ban az egyik találkozón megdobták egy pénzérmével.
Legfrissebb hírek

Donnarumma egyezségre jutott; új kiszemelt a Liverpoolnál – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
3 perce

Kovács Zoltán: Építkezési fázisban vagyunk

Labdarúgó NB I
33 perce

„A spanyol játékvezető fejszéje lesújtott Magyarországon” – bolgár lapszemle

Bajnokok Ligája
1 órája

„Ez egyfajta drog a futballban dolgozóknak” – Robbie Keane a Groupama Aréna hangulatáról

Bajnokok Ligája
1 órája

Papp Kristóf: Revansot akarunk venni!

Európa-konferencialiga
2 órája

Az AC Milantól szerződtetett védőt a Newcastle

Angol labdarúgás
8 órája

Szerdai sportműsor: PSG–Tottenham Szuperkupa-mérkőzés

Minden más foci
8 órája

Visszatért a csúcsatlétika Budapestre!; A Fradi egy lépésre a BL-álomtól

E-újság
9 órája
Ezek is érdekelhetik