Motokrossz: cseh győzelem Békéscsabán

J. P.J. P.
2005.02.06. 22:28
Címkék
Csaknem negyven motoros részvételével harmadszor rendeztek Békéscsabán nemzetközi teremkrosszviadalt. A magyarok mellett osztrák, cseh, litván, szlovák és német versenyzők viaskodtak a helyezésekért.A zsűrielnök, Komáromi Zoltán, a Magyar Motorsport-szövetség (MAMSZ) szakmai felügyelői kollégiumának vezetője elismeréssel jegyezte meg, hogy a profik mezőnyében diadalmaskodó cseh kiválóság, Petr Bartos a döntő hevében is figyelt a lelkes közönségre - a magasabb ugrató felett körülbelül hét méterre elhelyezett harang megkondítását kitörő ováció fogadta.A profik között Paitz Miklós lett a legjobb magyar (3.), Lajos Gyula a hetedik, Adamek Imre a nyolcadik pozíciót szerezte meg.Nemzetközi teremkrosszverseny, Békéscsaba
Profik: 1. Petr Bartos (cseh, Kawasaki), 2. Kohut (szlovák, KTM), 3. Paitz Miklós (Kóka KSK, Honda), 4. Madaras (német, Kawasaki), 5. Bittner (cseh, KTM), 6. Stipek (osztrák, Yamaha)
Amatőrök: 1. Kovács Zoltán (Cross Racing Gyula, KTM), 2. Hényel (GÉ-SA, Yamaha), 3. ifj. Laukó (Motor Revü, KTM)
Legfrissebb hírek

Elöntötték Dallast az argentin drukkerek

Foci vb 2026
7 perce

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről

Egyéb egyéni
19 perce

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
21 perce

Beszálltak a nyilvános jógába a norvég drukkerek New Yorkban

Foci vb 2026
27 perce

Lionel Scaloni csak egy helyen változtatott az argentin kezdőn, az osztrákoknál több csere is volt

Foci vb 2026
29 perce

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője

Labdarúgó NB II
38 perce

Szalah a szurkolókkal ünnepelte meg Új-Zéland legyőzését

Foci vb 2026
44 perce

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
52 perce
Ezek is érdekelhetik