Olimpiai hírek

2004.06.06. 20:37
Címkék
Tokióban és Szöulban a láng

Megérkezett Melbourne-ből Tokióba az olimpiai láng, azonban az időjárás nem volt kegyes a futókhoz, hiszen hatalmas eső zúdult a városra. Az első japán, aki megkapta a fáklyát, az egykori kosárlabdázó Nagaszima Kazusige volt. Később ötkarikás bajnokok is futottak a váltóban, amely hétfőn Szöulban folytatta útját. A láng összesen 27 országban 78 ezer km-t tesz meg, mielőtt visszatér a megnyitóra.

Hol vannak a vallonok?
Jacques Rogge, a NOB belga elnöke sajnálatát fejezte ki amiatt, hogy hazájából nagyon kevés vallon sportoló lesz ott a nyári játékokon. A pillanatnyi állás szerint ötvenfős belga sportolói küldöttség utazik a görög fővárosba, a versenyzők azonban négy kivétellel flamandok. Az eddig kvótát szerző belgák közül a teniszező Henin-Hardenne, a vívó Gohy, az asztaliteniszező Saive és a tékvandós Rase vallon.
Legfrissebb hírek

Belgrád fényei – Csillag Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
6 órája

Ha ők mondják… – Mohai Dominik jegyzete

Angol labdarúgás
6 órája

Vasárnapi sportműsor: ETO FC–ZTE, Kisvárda–DVSC, pályán a Liverpool

Minden más foci
6 órája

Liverpool: premier a ligában; Meglépett a Puskás

E-újság
6 órája

Carlos Espí a 90. percben húzta ki a csávából Mourinhót, győzelemmel kezdte a bajnokságot a Real

Spanyol labdarúgás
6 órája

Bódog Tamás: Elmennek a VAR-osok Törökországba, könyörgöm, oda mennek fejlődni, ahol százötven embert csuktak le vagy mentettek fel a bírók közül?

Labdarúgó NB I
6 órája

Niké Liga: ötgólos dunaszerdahelyi győzelem

Minden más foci
7 órája

Légiósok: Átrok Zalán duplázott a belga bajnokságban; Csongvai Áron is betalált – videó

Légiósok
7 órája