Batházi-ezüst Indianapolisban

S. E.S. E.
2004.04.03. 22:30
Címkék
Batházi István a második helyen végzett 400 méter vegyesen az Indianapolisban rendezett Grand Prix-viadalon, a magyar Európa-bajnokot csak az amerikai Beavers előzte meg. Batházi öröme mindamellett nem lehet felhőtlen, hiszen időeredménye csaknem egy másodperccel elmaradt a májusi, madridi Eb kiküldetési szintjétől. A szám selejtezőjét a világcsúcstartó amerikai Michael Phelps nyerte, ám a döntőtől visszalépett. Talán jobban tette volna, ha 200 méter gyorson is így tesz, ott ugyanis a dél-afrikai Neethling előzte meg. Az olimpiai bajnok Kovács Ágnes is dobogóra léphetett a nyitó napon, 100 méter mellen lett harmadik. Ágnes legyőzőtt két klasszist, az amerikai Kowal és a német Poleska is a hátát nézhette. A férfiaknál 100 méter pillangón Kolozár Dávid nem sok sikerrel járt, a tizedik helyen zárta a viadalt. Kiss László szövetségi kapitány szerint Batházi teljesítménye biztató, majd hozzátette: "Talán a szint is összejön neki hamarosan." ---- E ---- N
Legfrissebb hírek

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
6 perce

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
21 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
22 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
34 perce

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
35 perce

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
59 perce

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett

Kosárlabda
1 órája

Amerikai pite: Vinícius Júnior képes vb-címig cipelni Brazíliát? – vb-kibeszélő, 14. nap

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik