Batházi-ezüst Indianapolisban

S. E.S. E.
2004.04.03. 22:30
Címkék
Batházi István a második helyen végzett 400 méter vegyesen az Indianapolisban rendezett Grand Prix-viadalon, a magyar Európa-bajnokot csak az amerikai Beavers előzte meg. Batházi öröme mindamellett nem lehet felhőtlen, hiszen időeredménye csaknem egy másodperccel elmaradt a májusi, madridi Eb kiküldetési szintjétől. A szám selejtezőjét a világcsúcstartó amerikai Michael Phelps nyerte, ám a döntőtől visszalépett. Talán jobban tette volna, ha 200 méter gyorson is így tesz, ott ugyanis a dél-afrikai Neethling előzte meg. Az olimpiai bajnok Kovács Ágnes is dobogóra léphetett a nyitó napon, 100 méter mellen lett harmadik. Ágnes legyőzőtt két klasszist, az amerikai Kowal és a német Poleska is a hátát nézhette. A férfiaknál 100 méter pillangón Kolozár Dávid nem sok sikerrel járt, a tizedik helyen zárta a viadalt. Kiss László szövetségi kapitány szerint Batházi teljesítménye biztató, majd hozzátette: "Talán a szint is összejön neki hamarosan." ---- E ---- N
Legfrissebb hírek

Matthäus szerint Sanét jogosan kritizálják a szurkolók

Foci vb 2026
13 perce

Az amerikaiak kapusa, Matt Freese próbálja magasra tenni a lécet

Foci vb 2026
23 perce

Megsérült a szenegáliak első számú kapusa

Foci vb 2026
31 perce

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férficsapatot

Kézilabda
45 perce

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
51 perce

A bosnyák szurkolók sem fogták vissza magukat – videó

Foci vb 2026
56 perce

Spanyol bajnok lett Nathan Reuversszel a Valencia kosárlabdacsapata

Kosárlabda
1 órája

Csongvai Áron klubtársa a svédek egyik vb-reménye

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik