Törökország - Ellépett a Besiktas

MEHMET BASARANMEHMET BASARAN
Vágólapra másolva!
2003.04.28. 21:46
Címkék
Süperlig

29. forduló: Galatasaray–Adanaspor 2–2, Altay–Genclerbirligi 3–3, Gaziantepspor–Istanbulspor 4–3, Malatyaspor–Bursaspor 4–2, Trabzonspor–Göztepe 0–0, Fenerbahce–Samsunspor 1–1, Ankaragücü–Diyarbakirspor 3–1, Denizlispor–Kocaelispor 1–2, Elazigspor–Besiktas 0–1
Az élcsoport: 1. Besiktas 70 pont, 2. Galatasaray 67, 3. Genclerbirligi 64
Süperlig

29. forduló: Galatasaray–Adanaspor 2–2, Altay–Genclerbirligi 3–3, Gaziantepspor–Istanbulspor 4–3, Malatyaspor–Bursaspor 4–2, Trabzonspor–Göztepe 0–0, Fenerbahce–Samsunspor 1–1, Ankaragücü–Diyarbakirspor 3–1, Denizlispor–Kocaelispor 1–2, Elazigspor–Besiktas 0–1
Az élcsoport: 1. Besiktas 70 pont, 2. Galatasaray 67, 3. Genclerbirligi 64
A bajnokság soros fordulójában a listavezető Besiktas a kiesőhelyen álló Elazigspor otthonában lépett fel. Eseménytelen első félidőt követően a vendégek alaposan rákapcsoltak, és Zago fejesének hála, be is gyűjtötték mind a három pontot. A "fekete sasok” első számú üldözője, a Galatasaray szintén az alsóházba tartozó együttes, az Adanaspor ellen lépett pályára, igaz, az isztambuli sztárcsapat hazai pályán mérkőzött meg ellenfelével. Ehhez képest az első félidő derekán a vendégek szereztek vezetést, amit aztán csupán egy percig, Lukunku találatáig tartottak meg, viszont a játékrész hajrájában ismét csak az Adana került előnybe. A fordulás után a Besiktashoz hasonlóan a Galata is magasabb sebességi fokozatba kapcsolt, de a piros-sárgák erőfeszítéséből csak az egyenlítő gólra futotta, és ez bizony a listavezető malmára hajtotta a vizet, amely így három pontra növelte előnyét.
A tabella harmadik helyén álló Genclerbirligi sem tudott nyerni, pedig az Altay vendégeként fellépő csapat szinte az utolsó pillanatig vezetett.
Legfrissebb hírek

Elégedetten hátradőlve – Cselőtei Márk publicisztikája

Bajnokok Ligája
24 perce

Értelem és érzelem – Jakus Barnabás jegyzete

Kézilabda
27 perce

Bennmaradást érhet a Nyíregyháza győzelme; bajnok a Kisvárda

E-újság
35 perce

Újabb német győzelem a mieink csoportjában a hoki-vb-n; Kanada kiütötte Lettországot

Jégkorong
47 perce

A Bilbao közelebb került a BL-induláshoz, a Betis távolabb a La Ligában

Spanyol labdarúgás
59 perce

Az Inter nyert, a Napoli csak ikszelt – egypontosra csökkent a különbség a tabella élén!

Olasz labdarúgás
1 órája

Pedersen szakaszgyőzelemmel vette vissza a rózsaszín trikót a Girón

Egyéb egyéni
1 órája

A Topolya Sztanics duplájával fordított Belgrádban – győzött a Partizan ellen

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik