Két meccs a programban

Á. L.Á. L.
2003.01.16. 21:51
Címkék
Protarasz. Nem hallottak még róla? Akkor mostantól kezdve  az MTK Hungária együttesének köszönhetően  garantáltan hallanak majd. Ciprus egyik legkedveltebb üdülőközpontjától, Aya Napától néhány percnyi autózás után érhetünk a településre, amely két hétig, egészen pontosan január 17-e és 28-a között Egervári Sándor együttesének otthona lesz.
Kanta Szabolcs (jobbra) is ott lehet a kék-fehérek kéthetes ciprusi edzôtáborozásán (Fotó: Németh Ferenc)
Kanta Szabolcs (jobbra) is ott lehet a kék-fehérek kéthetes ciprusi edzôtáborozásán (Fotó: Németh Ferenc)
Kanta Szabolcs (jobbra) is ott lehet a kék-fehérek kéthetes ciprusi edzôtáborozásán (Fotó: Németh Ferenc)
Kanta Szabolcs (jobbra) is ott lehet a kék-fehérek kéthetes ciprusi edzôtáborozásán (Fotó: Németh Ferenc)
Kanta Szabolcs (jobbra) is ott lehet a kék-fehérek kéthetes ciprusi edzôtáborozásán (Fotó: Németh Ferenc)
Kanta Szabolcs (jobbra) is ott lehet a kék-fehérek kéthetes ciprusi edzôtáborozásán (Fotó: Németh Ferenc)
A főhadiszállást a Hotel Constantinusban üti fel a 28 futballistából plusz a szakmai stáb tagjaiból álló különítmény. Az A-csapat szinte teljes létszámban képviselteti magát a túrán, a kivételt Némethy László, a decemberben térdműtéten átesett középpályás jelenti, aki itthon, egyéni program szerint készül a tavaszi folytatásra. A felnőttkeret tagjai mellett hét – az agárdi Sándor Károly Labdarúgó-akadémián pallérozódó – fiatal is repülőre ült pénteken, név szerint Kanta Szabolcs, Kanta József, Rodenbücher István, Bori Gábor, Balogh Béla, Urbán Gábor és Pollák Zoltán. Néhány napos késéssel – amelyet útlevélprobléma okozott – csatlakozik a társasághoz a szintén agárdi növendék Miklósvári János. Ahogy azt Fülöp Ferenc klubigazgatótól megtudtuk, a létszám Miklósvári érkezése után is emelkedhet.
"Elképzelhető, hogy néhány külföldi labdarúgó is bekapcsolódik a kinti munkába – mondta Fülöp Ferenc. – Ha semmi nem jön közbe, Egervári Sándor Cipruson tesztelheti a próbajátékosokat. Két mérkőzés szerepel a programunkban, január huszonötödikén a cseh első osztályú Baník Ostravával, huszonhetedikén pedig a vele egy ligában szereplő Jabloneccel találkozunk. Remélem, minden tekintetben hasznos a túra, amelynek létrejöttéért szeretnénk köszönetet mondani a ligának, amely lehetővé tette, hogy a terembajnokságban elcserélhettük a játéknapunkat, valamint a siófokiaknak, akik ez ügyben a segítségünkre voltak.”
Legfrissebb hírek

Öttusa: Mészáros Emma második lett elődöntős csoportjában a vk-döntőn

Egyéb egyéni
11 perce

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
21 perce

F1, Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés

F1
28 perce

Az F-csoport küzdelmei dióhéjban

Foci vb 2026
38 perce

Halász Bence negyedik, Szabados Ármin hatodik lett az aranykategóriás zágrábi versenyen

Atlétika
42 perce

Ha futball-vb és június 26., akkor Beckham, Platt, Cruyff, Sztoicskov és a rekorder „hőségcsata”

Foci vb 2026
50 perce

A klubok „kanadai” rangsorát a Liverpool FC vezeti

Foci vb 2026
1 órája

Beckham és egy másik David boldoggá teszi Angliát – időutazás vb-videókkal

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik