Capello és Totti balhézott

MISUR TAMÁSMISUR TAMÁS
Vágólapra másolva!
2002.09.27. 21:54
Címkék
Így néz ki Capello, amikor meccs közben szól be. Az edzésen nem volt ilyen elegáns
Így néz ki Capello, amikor meccs közben szól be. Az edzésen nem volt ilyen elegáns
Így néz ki Capello, amikor meccs közben szól be. Az edzésen nem volt ilyen elegáns
Így néz ki Capello, amikor meccs közben szól be. Az edzésen nem volt ilyen elegáns
Így néz ki Capello, amikor meccs közben szól be. Az edzésen nem volt ilyen elegáns
Így néz ki Capello, amikor meccs közben szól be. Az edzésen nem volt ilyen elegáns
Továbbra sincs nyugalom a Roma háza táján. A fővárosi klub vezetősége a katasztrofális idénykezdés (négy mérkőzésen három vereség és egy döntetlen) miatt úgy döntött, hogy – részben a szurkolók ellenséges magatartása miatt – a szerdai athéni BL-meccs után nem engedi haza a játékosokat, hanem a csapatnak rögtön el kell utaznia Bresciába, a vasárnapi bajnoki helyszínére. A futballisták egy jelentős részének már ez sem nagyon tetszett, Antonioli kapus szerint például "családi környezetben sokkal jobban ki lehetett volna pihenni az elmúlt napok zűrjeit”.
A péntek délelőtti edzésen azonban nem csökkent, hanem nőtt a feszültség a kereten belül. A beszámolók szerint az atlétikai jellegű gyakorlatok végzése közben Fabio Capello mester "beszólt” Francesco Tottinak, a gárda legnagyobb csillagának: "Igyekezzél jobban, mert egy csapatkapitánynak nem csak az a dolga, hogy zászlót cseréljen a meccs elején!” Tottinak sem kellett több, a maga keresetlen módján azonnal felelt a mesterrek, így néhány hét alatt immár harmadszor csaptak össze. (A bolognai nyitó meccs előtt a kapitány azért bírálta a mestert, mert a sajtóból tudta meg, hogy nem fog kezdeni, majd a Modena elleni meccsen Capello többször is figyelmeztette a játékost, aki heves gesztikulálással válaszolt.)
A Brescia elleni találkozóra készülő bordó-sárgákkal kapcsolatos további hír – vagy inkább átigazolási pletyka –, hogy a hirtelen anyagi válságba került Kaiserslautern állítólag hajlandó lenne azonnal is eladni a Romának Miroslav Klosét, aki iránt a Bayern München is érdeklődik.
A Roma csak vasárnap lép pályára, szombaton ugyanakkor két rangadót is rendeznek a Serie A 4. fordulójában (azaz a 3. játéknapon): a Juventus a Parmát, a Lazio pedig a Milant fogadja. Ez utóbbi találkozó két okból is érdekes: egyrészt először játszik egykori csapata ellen Alessandro Nesta, akit egy hónapja adtak el a fővárosiak a piros-feketéknek, másrészt elképzelhető, hogy az első perctől farkasszemet néz egymással a két Inzaghi testvér – a hazaiakat erősítő Simone és Pippo, aki valósággal szórja a gólokat a Milanban. A vendégeknél egyébként valószínűleg pihenni fog Pirlo és Rui Costa, a két irányító.
Végül egy firenzei hír: a városi bíróság jogilag is megszüntette a csődbe ment AC Fiorentinát, így az olasz labdarúgás történetének egyik legsikeresebb klubja immár nevében sem létezik.

Tv: a Sport1 szombaton 20.15-kor élőben közvetíti a Lazio–Milan bajnokit
Legfrissebb hírek

A finneket is legyőzték, továbbra is hibátlanok a norvégok a női futball Eb-n

Minden más foci
7 perce

Lehmann Csongor megállíthatatlan hazai pályán, magyar arany és bronz a világkupán

Egyéb egyéni
13 perce

Klekner Hanga megjavította a rúdugrás országos csúcsát

Atlétika
24 perce

Babos Tímea olimpiai bajnok társával továbbjutott vegyes párosban

Tenisz
30 perce

Győzött és ezüstérmes a férfi röplabda-válogatott az Ezüst Európa-ligában

Röplabda
35 perce

A Kisvárda másodszor már simán kikapott a Dinamo Kijevtől

Labdarúgó NB I
44 perce

Oriental Star nyerte meg a 103. Galopp Magyar Derbyt

Egyéb egyéni
48 perce

TCR World Tour: Björk nyert; Michelisz 13. a második portugáliai futamon

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik